bugün

Yav dusunsene sen alti yuz kilometre uzaktaki bir insana normalde o insanin izin vermeyecegi ve yapilmasi ihtimali bile olmayan bir seyi iskenceyle yapiyorsun ve allah bunu senin yanina birakacak saniyorsun komik degil mi sonra bir bakiyorsun beyin gitmis en guzeli ne biliyormusun sen ne kadar aci cektiysen onun da en az senin kadar aci cektigini bilmeeekk bunun zevkini hicbir sey yasatamaz.
resmen aldatılmışım.
mağdur kadınlar olarak tehdit ediliyormuşuz hatta aferin bebeğim sana.

ve bu hisse hayatımda ilk kez seviniyorum.
aldatılmış olma hissine.

ben masummuşum sen kirletmişsin ellerini.
cehennemi boyla emi.
duygularla oynamak neymiş gör.

artık güzel bir güne merhaba diyebilirim.
artık tüm günler benim.

merhaba ey güzel çiçek!
sen gereksiz bir salaksın.
Değil 99 gün bi 99 gün daha geçsin böylesine sert böylesine çetin sana olan tutkumun sınanması için. ne cinselliği, ne seksi alaz. Elimi sürmeyi bırak iki cihanda iyiliğini istemek eşin olmaktan başka bir şeyi hedeflemiyom, hedeflemicem de. Bekler dururum sen çizeceksin kaderini, ben kendimden eminim Allah biliyor sana olan temiz düşüncelerimi bu bana yeter de artar.
Bu mesele seninle ilgili değil.
iyi biri olduğuna eminim.
Artık dibini görmediğim denize dalamam. Kendim dalmak istemesem bile. Karşimdaki istese bile.
Buna gücüm yok.
Düşmekten korksaydım, mutluluktan uçmaya kalkmazdım.
belki bunu boşuna yazıyorum ama bilmiyorum...
hayata karşı dik durmak...
şu an kuzenimin yanına gitmiyorum neden biliyor musun?
annem ve babam evde ve aralarında tartışma büyüyüp de arbede çıkmasın diye.
şimdi bana dik durmaktan bahsetme.
Bırak yazmayı. Söylesem ya sana? Duyar mısın?
Bu hayatta gerçek olan ne, zira aşksa herkesin yapabileceği bir şey değil.
nothing else matters. herseyin özeti aslında
artık sana yazıyorum.
biliyorum aramızda sıra dağlar aramızda denizler.. pardon şarkıya geçtim ama gerçekten öyle.. mesafe anlamında değil statü anlamında.
ama yine de seni sevebilirim biliyorsun değil mi?
ilk defa burda sana yazıyorum. okuyamayacağını da biliyorum, neyse.
beni olduğum gibi kabul etsene? lütfen. seni çok severim bak.
beni olduğum gibi kabul etmezsen, beni beklentilerin ile şekillendirmeye kalkarsan anlaşamayız ki.
nasıl yapalım? ben vazgeçmek istemiyorum.
bildiğin zengin kız fakir oğlan hikayesine döndü bizim hikayemiz.
napalım canım olduğu kadar artık, olmazsa üzülmeyeceğim ama olursa çok sevineceğime emin olabilirsin.
yo yo sakın yanlış anlama seni zenginliğin veya paran için falan sevmiyorum seni; samimiyetin, olgun kişiliğin ve olduğun gibi görüktüğün için seni.. senden hoşlanıyorum.
her neyse.
Seni deli gibi seven birisini kaybettin.
Bana değil, buna üzül.
Şu sıra yırtık dondan çıkar gibi her başlıktan çıkıyorsun.
Parlar da söner mi sevgi,saman alevi gibi?
Yarın da eser mi dünün rüzgarları yeniden?
Karlı bakışların üstesinden gelebilecek güçte.
ismin zor zamanda kulaklarıma dolan bir beste.
Gençsin,
Güzelsin,
Ama aptalsın.
02.35
şu an biraz sarhoşum.
içim sen dolu,
kafam sen dolu.
Aptalsın. Hem de çok. Umarım pişman olursun. Sürünürsün.
Bir de allah belanı verir umarim.
Aşk acısı çekiyorum diye hala dönmedin diye sana kırıcı sert olacağımı mı sanıyorsun alazım. inandırmakla mükellefim sana olan tutkumu. Sana kızmak öfke duymak ne, bilakis kararlı bi duruşla yolunu gözlemekten bıkmıcam. Seviyorum ben seni alaz bunun başka bir açıklaması yok.
Istahla buyuk bir lokma isirirsin ya yutamazsin sonra . iste bende yutamiyorum suan . Yapamiyorum .
Anlamiyoruz birbirimizi cunku
anlasamiyoruz
Yoruldum ben adali cocuk
surekli tavizler vermekten , surekli alttan almaktan . Sana kiyawayan ozum beni o kadar yoruyor ki hircinligim o yuzden saldirgan tavrim . Akliwda durmadan kavga eden iki ben var . Hep bir karmasa hep bi kargasa beynim . Kizim sen manyakmisin diynwr bi yanim yol verdin adama sonra tekrar soktun burnunun dibine . Diger yanim bagir cagir Ama yazik diyor oncekiler cok yormus hem sevmek bazen birseylere katlanmak demek degil mi?
Canim yaniyor adali cocuk
icim parcalaniyor
usuyorum
gormuyorsun
sana sundugum firsatlari geri itiyorsun
ben ise sana kiyamiyorum
ben sana inanamiyorum guvenemiyorum
guvenini kazawmicagim tekrar bana izin ver dediginde yuzunde o. Carpik gulusunle bana bakarken inanmasamda kiyamadim sana
Sevdigine de inanmiyorum
bi oylesin bi boyle tutarsizsin .
Seven adam sevdigini bu kadar hirpalamaz
mutsuzsun biliyorum
adim gibi eminim
Neden gitmiyorsun o zaman
git
inan ben raziyim
sen mutlu ol bana yeter.
Bir gün karşılaşırız elbet seninle,
neden olmasın.
Belki Kalabalık caddelerden birisinde.
Senin saçların uzamıştır,
Benim ömrüm kısalmıştır biraz.
selam.

naber?

işte, bilmediğin gibiyim. hersey ayni. hala sensiz alinan nefesler o kadar orospu cocugu ki, islah olmuyor ciktiklari yeri.
uyuyacağım ,bir şey söyleyecek misin ?.
Bana inanmaz bana güvenmez de kime nasıl inanıp güvenip yatağına alacak merak ediyorum, Allah biliyor ağlamakta istemiyorum ama üzülüyorum kıymetimi bilmiyor, ben flörtten değil hayatımın en önemli kararı olan alaz hanımla evlilikten bahsediyorum evlilikten ya. Hayatımızın 40 - 50 yıllık olan sürecinden. Ya ben zaten insanlara eziyet sıkıntı dolu bir karakterim olsa çok daha farklı bi insan olurdum. Nurkevser benim canıma okudu yaptıklarıyla istesem onu her türlü bulunduğu üniversitesi olsun yada atandığı okul olsun gider her türlü rezil eder intikamımı alırdım, ama ben öyle bi insan değilim ki, evet kabul ediyorum alaz hanımı tanıdığım zamandan beri ona tutuklu kaldım ve onu istiyorum isterim de çünkü. Eşcinsel akrabam var dedi doğal karşıladım Allaha dua ederiz dedim, istismara uğradım dedi bunda senin suçun yokki küçücüksün orada dedim. içki içmesi sigara ve daha ne kötü alışkanlıkları hep bulunduğu ortamdandır deyip sineye çekiyorum, cahillik zamanıdır olmuştur deyip bütün hataları ile kabul edip onu umreye götürmeyi terrtemiz ülkesine dönüp anasından doğduğu gibi günahsız sil baştan hayatına devam etmesini istiyorum, ve dünyaya ait daha nice mutluluklar yaşatmayı istiyorum. Allah biliyor hislerimi çünkü, herşeyinle kabul ediyorum seni alazım. Ben yalancı münafık samimiyetsiz bir insan asla değilim ki Allahım biliyor sana olan hislerimin ne denli temiz olduğunu, ben daha nişanlıyken seni umreye götürmeyi, bambaşka ortamlara sokmayı ananın babanın bizzat umreye gidip onların da tertemiz dönmelerini, günahlarından yıkanmış bi halde hayatlarına devam etmesini hayal ediyor ve bunu istiyorum ben. Annen baban benim birşeyim olmaz ama sırf sana olan saygım sana olan düşkünlüğümden neler yapmayı daha planlıyom bi bilsen alaz. Mübarek saatlerdir Allah şu yazdıklarıma olan samimiyetime bunları yapmak istediğime ve sana olan duygularıma ve sana olan düşkünlüğüme şahit olsun, yemişim tipi güzelliği huy lazım karakter kişilik lazım bana ben sende fazlasıyla bunları gördüm ve evlilikte önemli olanda bu bence, görünüş tip bi yere kadar çünkü. Rabbim biliyor ben bunları haketmiyorum, kıymetim bilinmese de şimdilik sana olan tutkumu iyiliğini istememdeki düşüncelerim asla kaybolmayacak. Çok iyi bir kızsın ve benim gibisi bir daha asla karşına çıkmayacak bunu iyi biliyorum. Beklicem hayırla dönmeni, belki sert bi sabır, üzüntü sürecinden geçsem de sonrasında seninde benimde döndüğün andan itibaren yüzümüzün gülmeye başlayacağına inancım tam benim. Allah biliyor hep acı yemeni istemiyorum bu kısa hayatta.
muazzam ötesi arkadaşın filan değilim ben senin aşığım aşık diyemedim bu gecede.
seni sikecem.