bugün

Sen benim entrylerimi oylayınca kalbim bir güvercin olup kanat çır... Şaka yapıyorum.

O diye biri yok.
bebeem yine beni yalnız bıraktınız bu gece, ben bu yazıyı sana değil hepinize yazdım. öperim hihi*
kabuk bağladığına bakma, içeride kanıyorsun hala..
Ya farkıma vardığında,
Farkın kalmamış olursa ?

alıntı.
En güvenilirken en güvenilmez olmak..

Sana da helal olsun.
Entryi görünce akıllara Cem Adrian-Ben bu şarkıyı sana yazdım geliyor.
“sen ellerle demlenirken ben çay içmedim” aynen şuan beni anlatabilicek olan şey bu. Çok safım sana inandığım için, sana değer verdiğim için ama kızmıyorum kendime çünkü ben gerçekten sana inanıcak kadar temiz biriyim ama sen bunları haketmiycek kadar aciz birisin. Dersin senden başkası da beni böyle sever. Bok sever aq herkes mal mı ben gibi. Sen git onun bunun kızıyla rakı iç umarım boğazında da kalır. Senden nefret ediyorum adi pislik. Yallah arabistana sen amsalak.
Haklısın; anlattıkları gibi değilim.
Öyle olmak için de çabalamam.
Gerekirse öfkelenirim, kızarım, kaybederim, ama haketmiyorsa, hiç düşünmeden terkederim.
Süper miyim? Hayır, değilim! Doğrular birini kıracaksa, düşünmem kırılır mı diye, direk söylerim!
Olduğum dışında kimseye farklı bir yüzle yaklaşmadım, doğruyu, iyisiyle kötüsüyle söyledim.
Kimseyi, yapamayacağım pembe yalanlara inandırıp, bir masala kanıp benimle olması için çabalamadım.

alıntı.
Sanki bir gün çıkıp gelecekmisin...
Darginim yalan sözlere
Darginim sahte yüzlere.
valla çok soğudum senden güneş yere inse artık ısınmam herhalde.
Zamanı saatlerle, dakikalarla değil, seninle ölçmeye başlamıştım ki zamanı durdurdun.
gidin burdan kimseyi istemiyorum.
Benim zayıf noktalarımdan kendine eğlence çıkarabilecek kadar aşağılık bir yaratıksın. An gelir hesabını verirsin.
Gönlümün sultanı, ruhumun ihtiyacı;
Hatırlarmısın o eşsiz günleri
Gökyüzünün altına uzanmışız, seyre dalmışız yıldızlara. Tatlı esen rüzgar içimizi titretiyor. Sensiz geçen her gün ömürden bir gün alıyor.
ama o yazmadı. ve yazmayacak. çünkü o hiç olmadı. gülücük.
inan şu saatten sonra gram sevgi kalmadı içimde ve çok kızgınım sana, düşünmek istemiyorum seni aslına bakarsan ben sana dair artık hiçbir şeyi istemiyorum, iki güne kızgınlığım da geçer merak etme o zaman işte gidebilirsin gönül rahatlığıyla benden.
Neden bana yazmadınız canım?
Kırgınım.
Senin her şeyden önce konuşacak bir insana ihtiyacın var!
Yokluğunda çok şey yaptım.
Kısaca diyebilirim ki : yokluğunda çok kitap okudum.
senin için aldığım pakette son bir dal sigara kaldı ve onu bugün yaktım. Ve artık şuna kanaat getirdim: Sigara güzel bir şey değil, sigaradan nefret ediyorum ve ne mutlu ki bana artık senden de nefret ediyorum.
Ne diyor şarkıda görmedim ben böyle zalim bilsem onu sever miydim... Bu kadar
Alacağın olsun püh sıfatına tükürdüğüm.
Gök yüzünden bir yıldız kaydı, adı senin adinda.
Bir bebek özleminde seni aramak var ya

Bu hep böyle böyle gider mi?