bugün

on yıl geçmeden okuma küfürü yersin.

meraba timoshcuk. bu yazıyı okurken, bu yazıyı yazarken ki o paspal halin aklına gelecek. senin hafızan kötüdür, unutursun, yazayım da duygulan. dudaklarının arasında dakikalardır duran, yakmaya kıyamadığın son sigaran, üzerinde montun, altında turkuaz şortun (hala giyiyosun di mi lan?) var.

neyse bu kadar duygulanmak yeter. sana sorularım olucak. 2012 meselesi noldu, okulu bitirebildin mi, rte hala gündemde mi, gönül işlerin nasıl(evlenmicem diyodun), fener türkiye kupasını alabildi mi, hala fenerli misin, istanbulda sonbahar güzel mi hala..?

şimdi de öğütlerim: olum hala bi baltaya sap olamadıysan, bu başlığa bi entry daha gir(adamı gaza getiriyo). ananın babanın kıymetini bil(umarım burda ağlamazsın). 30 küsur yaşına geldin evlen artık(göt et burda beni). gençliğinin kıymetini bilmedin bari orta yaşlarını boşa geçirme, alkolü azalt, paranı altına yatır.

son sözler: neyse kardeşim seni seviyorum, ne yaptıysan bi şey bildiğinden yapmışsındır, arkandayım, sana güveniyorum, kendine iyi bak, ellerinden öperim.

ha lan varsa bi sigara versene.
eğer hayallerimi gerçekleştirmediysen en yakın binanın çatısına çık ve aşağı atla.
okulu bitirdin mi lan dingil.
sevdiğinle güzel bir anadolu kasabasındaysan ne mutlu lan sana...
bana bir işaret gönder de ne bok olduğumu bileyim de ona göre rahat olayım.
sözlükte yazma artık...
okul bittiyse herşeyi yapmakta özgürsün, yaşa len!
yazı 10 yıl sonra tesadüfen okunursa çok duygulu bir süreç yaşanır.çünkü en güzel şey geçmişe olan özlemdir.
10 yıl bekletme beni. bi zaman makinesi icat et, gel bana söyle ne bok yiyorum ben.
bu entyi girdiğim saati görüyosun, okuduğunda da saat bu civarlardaysa vay haline. bi 10 sene sonrana yazma boşuna, o kadar yaşamazsın bu hayatla.
yaş 38 sende hala ne iş var ne güç lan. **
-ölmedin değil mi lan?
bak şu anda akp iktidar da. unutma bunu.
10 sene sonra hala onlar varsa bil ki ben öldüm.
güncel Önemli Başlıklar