bugün

bilgi paylaşımına karşı olan moderasyondur.

neyi mi beğenmedin bre gavat?
kardeşlik mi sanki bana at.
yazarlar der ki am, göt, meme,
gezersin sen ki elin sikinde.

paylaştığım bilgim penis olsun sana,
ismail'in işletmeleri pek bi muamma.
Savunun siz trollerinizi burada.
kaçırın iyi yazarlarınızı oraya.

uysa da koyayım, uymasa da,
atışma değil bu geldi içimden.
yapacağınız işi sikeyim götünden.
sevgili mod, bir derdim var. ilgilen benimle dertliyim. iyi gün dostusunuz yemin ediyorum çaylak olduğumda fırça kayıyorsunuz ama şimdi hikaye oldunuz. o butonunun ışığı yansın artık geriliyorum. sizi kendimle tehdit etmek istemiyorum ama bırakır giderim ekşiye inciye sonra akşamında hemen arayım dön sensiz yapamıyorum demeye başlarısınız. yeter artık.
(bkz: ben bu yazıyı moderasyona yazdım)
çık ortaya delikanlı gibi hesaplaşalım.
öyle şaşalı sıfatların arkasına saklanmak ancak korkaklık göstergesidir. çık karşıma de ki, ''ben sana taktım'' he yerse tabi. *
sevgili moderatör şu sözlükte ne başlıklar açılmış altına nice entryler sçılmıştır sen benim şu entrymde nasıl bir ağır küfür argo bilmem ne buldun eski istanbul beyefendisi misin yoksa? belki de fazla terbiyelisin.

--spoiler--
damacanaya fazla basılan andaki çaresizlik
--spoiler--
ananı
--spoiler--

eksiltili küfürler savrularak bir nebze hafifletilmeye çalışılandır.
(24.02.2014 21:21)

silinme sebebi

entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir.
üstteki entryleri refere eden veya onlara cevap niteliğinde olan entryler silinir.

--spoiler--

sildiğin entry de orada başlık da tanım da, ne yukarıdakini refere eden bir hali var bu entrynin ne de ağır küfür var.

son bir söz moderatör entry de mi girmiyah?
(bkz: bilgisavar) alin sunu basimizdan aynisini baskasi yapsa aninda caylaklik ! sozlugu ne hale getirdi ..
Biraz iş yapın rica ediyorum.
merhaba, üye yapmadan önce kutucuktaki harfleri yazınız vari robotik hareketler yerine gerçekten birkaç yorum sorusu mu konulsa okunsa not verilse... kusra bakmayın ama bazı angutları engellemek için çare düşünüyorum. biri dine söver dikkat çekmek için kiminin işi gücü kızlar, kimi atatürk' e sataşır bir diğeri farklı ırkları aşağılar. yani içinde az mizah taşısa bir parça beyin kıpırtısı görünse tamam ama yok maalesef.. saygılar öptüm.
öptümlü konuşarak size yazılmaya çalışıyorlar, gelmeyin bu oyunlara arkadaşlar. cazibe sizi feth etmemeli.
artık can sıkmaya başladı şu ölü muhabbetleri. berkin ekmek almaya mı gitti gitmedi mi yok photoshop tu yok gerçekti bir önlem alın artık şu konulara öldü gitti işte.
birisine mesajda siktir git yazsam caylak olur muyum merak ediyorum ???
sözlük yazarlarının moderasyona yönelik söylemleridir.

tek bir şey rica ediyorum sizden,

sadece bir tek şey :

"bir entry i silmeden önce bari bir kez okuyun be arkadaş".

ne yazıyormuş diye bakıp ona göre silin.

millet sohbetin bir tarafına koyuyor sabahtan akşama kadar,

bunlar tanım olan entry i siliyorlar.
ulan arkadaş tamam çaylak yapıyorsunuz anlıyorum varsa bi sıkıntılı durumumuz yaparsınız eyvallah ama insan bi sebep söylemez mi lan? çok kalbimi kırdınız pislikler.
Ey moderasyon;
Çaylaklığı sizden öğrenecek değiliz ki yazarlığı da sizden öğrenelim, biz çaylaklığı da yazarlığı da iyi biliriz ve biz yazarın daniskasıyız, beni bir an önce yazar yapınız.
Tarzında moderasyona hitap eden yazı şeklidir.
güncel Önemli Başlıklar