bugün

Komşumuz nazike teyzeyi bu sözlükte anmak isteyen yazar beyanidir.

Sevgili nazike teyze dun ziline basip kactigim için özür dilerim , gecen gün top oynarken camini da ben kirmistim üzgünüm
Umarim beni affedersin saygilar sunar ellerinden öperim.
kazık kadar kadınım, genç insan kategorisinden boyum kadar kızım var, hala daha şu günü hatırlayınca zevkle sırıtırım:

sen bir vesileyle bana uğramıştın hani, cem de benim evdeydi, bilgisayarımda sorun olduğu için gelmişti, birkaç yıldır ne zaman bilgisayarla ilgili bir durum olsa onu çağırırdım zaten, tam o kapıdan çıkarken gelmiştin, kendisi yaşı bana çok uzak olmayan biriydi, kapıda karşılaştınız, o çıktı sen girdin, girip salona oturdun, kaldığın kısa süre içinde bana 4 -5 kere onun kardeşim olup olmadığını sordun, ben de sana 'değil' dedim ama kim olduğunu da söylemedim, söyleyebilirdim ama kasıtlı söylemedim, çok merak ediyordun, beni ayar edecek kadar çok merak ediyordun, o merak tatmin olmazsa bir süre bunu dert edecektin, dert edesin istedim, öyle sinir bir soruşun vardı çünkü.

çok eğlenceliydi, müsait olduğun bir gün bir daha yapalım. sen gelmeden haber ver, ben arkadaşlarımdan birinin kocasını falan çağırırım, kapıda karşılaşırsınız, eğleniriz ne güzel. ben eğlenirim yani.
ben de yazım komsunun oglu var ya ha onun ben taa neyse ya bozmayım bayramlık agzımı.