bugün

evet arkadaşlar ben bu yazıyı ice tea şeftali sevenlere yazdım. ulen bakın ne kadar güzel bir ortak yönümüz var. zaten anlamıyorum ben bu ice tea şeftaliyi sevmeyenleri. nasıl sevilmez böyle bir güzellik. yaş, kış hep içilebilecek bir içecektir. evet ice tea şeftali seven arkadaşlar ice tea şeftali hep sizinle olsun ice tea şeftalisiz kalmamanız dileklerimle.
bir de onu bardağa koyup, pipetle içiyorsunuz ya... bence artık siz de herkes gibisiniz.
gelmiş geçmiş en iyi içecektir

ama merak ederim,

neden içinde bin bir çeşit kimyasal bulunan koladan fantadan daha pahalıdır diye..

ulan içinde çay, su ve bir kaç aroma dalgası var sadece insaf edin yaa.
içeceksen kutusunda tek bir yudumla bitireceksiniz zevki ordadır. eğer bardakla içmek zorundaysan mutlak buzunu eksik etmeyin aman diyim!
aha bu ev arkadaşım lan. dur bişeyler yazacam..

sevgili ev arkadaşım. bak sevgili dedim ama kıllanma hitap olarak dedim onu ben. yoksa götcü değilim. tamam bazen sen duştayken kapıyı tıklatıp "gireyim mi?" diyo olabilirim. ya da sen tuvalette afedersin sıçarken "yardım ediyim mi lan ehuhehe" diyo da olabilirim. ya da uyuyacağımız zaman "hani iyi geceler öpücüğü" de diyo olabilirim. ya da "donunu ver sarılıp yatacam" da diyo olabilirim. ama sen tırsma onların hepsi şaka... lan mınakoyim baya abartmışım buraya yazınca farkettim baya ibne olmaya doğru gidiyomuşuz biz haberimiz yok. bundan sonra yapmıyorum lan öyle şakalar.

neyse sevgili ev arkadaşım da kalmıştık. devam ediyorum;

yemeksepetinden yemek söylerken içecek seçme kısmında her seferinde mütemadiyen daima bıkmadan ice tea limon seçip "ehuhehe seçtim lan içeceği yolluyom siparişi" deyip ibnelik yapıp duruyorum(bak yine ibnelik dedim mınakoyim) burda senden özür dilerim. neyse ben ben yatıyorum yatağında bana bi götlük yer aç. ehuhehe şaka lan şaka.
çoğu insan eleştiriyor beni "nasıl içiyorsun bunu" diye. bende "içen bilir kıymetini" diyorum.
(bkz: yaş kış ice tea şeftali içmek)
ice tea'den de şeftaliden de nefret etmek istemiyorsan bim'den alma.