eskisi gibi tekrar avrupa aslanı olacağın günleri sabırsızlıkla bekliyor bu taraftar. kendine gel ve biran önce gerçek kimliğine bürün.
(bkz: galatasaray)

bir dahaki sefere buraya yazarsın.
içindeki pislikleri sindir be aslanım. ayhandır servettir delnandır. bunları ve bunun gibileri yok et. taraftarını üzme. bak biz çok seviyoruz seni. yaz kış demeden, biletmiş paraymış demeden destekliyoruz seni tribünlerde. sadece sen bizim emeğimizin karşılığını layikiyle ver. yen veya yenil farketmez ama o şanlı armadaki ruha yakkışır şekilde oyna. zor değil. bende spor yaptım yıllarca klüp takımlarında. kendini verceksin formana , armana. gerisi gerçekten önemli değil. sen bizim sevdamızsın. senin sevginle yaşıyoruz.
bir fenerbahçeli olarak seviyorum seni. ülkemdeki her takımı sevdiğim gibi. iyi ki varsın galatasaray. iyi ki varsın türk futbolu. sevgi güzeldir, kin nefret duyguları insanın özünü de köreltir. ben severim, kupayı kazanamadığımız her sene yapılan geyikleri ve ben severim yapılan her güzel espriyi. en yakın arkadaşlarımın galatasaraylı olması daha da artırır bu sevgiyi. fenerbahçe sevgisi bambaşkadır onun bende ayrı bir yeri vardır fakat ben galatasarayımızın ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiği 2000 senesini asla unutmayacaklardanım. sokaklara döküldük hepimiz, sırtımda fenerbahçe formasıyla sevindim. galatasarayımız, iyi ki varsın. iyi ki varsın galatasaray. yeni stadında güzel günler görelim, sen hep var ol galatasaray.

her fenerbahçe galatasaray derbisinden önce;

-lan yine yeneceğiz izlememe bile gerek yok
-sonuç zaten belli
-abi kaç senedir yeniyoruz hala "bu sefer" diyorsunuz

ve bunun gibi bir çok ukalalığı yakın arkadaşlarıma sıklıkla yaparken içimde yaşadığım o heyecanı, "olum çakacaklar gibi geliyor lan" serzenişimi, hayattan aldığım o gerilimi bana bugüne dek yaşattığı için, önceliği birine vermeksizin, takımım fenerbahçeye de, rakibimiz galatasaraya da teşekkür ederim.

ali sami yen stadı yalnızca bir takımın değil, bir ülkenin, bu ülkenin övünç kaynağı olan başarılara ev sahipliği yapmıştır. yıkılacak olmasına üzülenlerdenim. 20 lira bulursam bir parça taşını da olsa satın alacağım. hatıra olarak dursun isterim, her galatasaraylı bunu yapmalı. ben fenerli olarak yapacağım abi siz de yapın ileride bambaşka bir mazisi olur onun *

not: bu entry bir hiciv değil, bu entry bir ironi hiç değil. tamamen samimi, alabildiğine gerçekçi.
iyi ki benim takımımsın. başka ne diyebilirim ki...
yeni stadın hayırlı olsun.

not: ben de harranlıyam
galatasaray taraftarı olmak seyircisi degil taraftarı galatasarayı her şeyin önünde tutmaktır. cebindeki son parayı hiç acımadan maç biletine verebilmek. her ne olursa olsun armanın peşinden gitmek. iyi günde kötü günde sarı kırmızı renklerin peşinden gitmektir.

galatasaray benim için aşktır.

galatasaray ben mi galatasaray mı diye soranlara şans tanımamaktır.

galatasaray taraftarı olmak, ulubatlı souness i görünce gururlanmak.

galatasaray taraftarı olmak, sevgisine idol olarak metin oktay * ı görmektir.

galatasaray taraftarı olmak, en kötü gününde bile 90 dakika hiç susmadan takıma destek vermektir.

galatasaray taraftarı olmak, son bilmem kaç yılın en kötü galatasarayını izlesekte hiç utanmadan sıkılmadan alayına isyan ultraslan diye bağırabilmektir.

galatasaray taraftarı olmak, türkiye nin futbol da tek avrupa başarısı olan takımı tutmaktır.

galatasaray taraftarı olmak, alparslan dikmen gibi sevmektir takımı, onun gibi olabilmeye çalışmaktır.

galatasaray taraftarı olmak, hagi nin atletico bilbao ya attığı son dakika golünü her izlediğin de tüylerinin diken diken olmasıdır.

galatasaray taraftarı olmak, unutulmaz maçlar, eski açık sarı desene, 100 yıllık efsane blgeselleini her izlediğin de heyecanlanmak ve kendinden geçmektir.

galatasaray taraftarı olmak, herkese nasip olcak bir şey değildir kısacası.

galatasaray taraftarı olmak başkadır, galatasaray bir maçında yenilince yatağa üzgün bir şekilde yatmaktır, maç olduğu gün sevgili yerine galatasarayı tercih etmektir.

aranızda kaldı mı galatasaray taraftarı?
çok değiştin adaş çok..
teknik direktörünüzü kovmayın lan! valla üzerimize alınıyoruz ha. ne zaman sizi yensek teknik direktör mü kovacaksınız? yazık la. adamların ne suçu var.
titre ve kendine gel.
Bugün çocukluğumdaki bursaspor maçından beri ilk kez ağlattınız lan beni. yeter artık a.q. siktirip gidin artık nereye gidiyorsanız. o paraları da bir yerlerinize sokun giderken kalleşler.
sizin uefa kupanız var babuş, sizinle kimse taşşak geçemez. *
(bkz: siz en güzel duyguların katilisiniz)
adam olun lan!
sevgili cincon ben bu yazıyı sana yazdım. öncelikle geçmiş yıllarda taraftarlarına uefa kupası, türkiye kupası, ve lig şampiyonlukları yaşattığın için sana teşekkürü bir borç bilirim. tabi kupa zaferlerine bir de bank asya kupası eklemeden olmaz. sonuna kadar yanındayız az kaldı. bugün 14. sıradasın haftaya 15 olur o sonra da... neyse başarılarının devamını diliyorum.
yarağı yedik. kısa ve öz.
küme düş.. bir juventus, bir notts forest düşüyor da, sen düşmüşsün çok mu.

düştüysek kalkarız.
(bkz: #11387584)
fatih terim'i ne yapıp et, getir bu takıma!
o kadar transferi falan boşuna yaptın. yapman gereken tek şey şu takımdan sabri yi yollamak.
bu akşam fenerbahçe karşısında ezilmeden oyna ki en azından bunca galatasaray taraftarı 10 yıl da bir kez de olsa gülebilsinler.

bu akşam fenerbahçe'yi yen demiyorum.

imkansızı istememeyi öğrendim.
Bu akşamki zaferinden dolayı seni cani gönülden kutluyorum. (bkz: 2011 2012 sezonu şampiyonu galatasaray)
bir gol atıp 6-0 ı korumayı başardığınız için teşekkür ederim, bir daha ki sefere ya 5 yiyin yada 7 yeter artık , bu altı geyiğini yaptırmayın kendinize biraz özen gösterin tarihinize.
Sen benim canimsin
kafaya takma evlat

Gruptan cikmaya bak.

Simdi napiyoruz? Juventus'u yeniyoruz.

O kupayi istiyorum!
emmanuel eboue gibi bir oyuncunun bu takımda işi yok. derhal kadro dışı bırakın. mücadele etmek yerine, kendini yere atıp gol yememizi yatarak izleyecek adama değil mücadele edecek hırslı adama ihtiyacımız var. ayrıca sneijder ile Burak aynı anda 11de başlamamalı.

her ne olursa olsun bu taraftar seninle gurur duyuyor. juventusu yenecek ve laf yapanlara kapak yapacaksın eminim.