bugün

(bkz: ben bu yazıyı sana olan nefretimle yazdım)

tanım: bir yazarın serzenişi.

senden hala nefret ediyorum fakat..

duygularım artık mezarda, o yüzden kıyamete kadar benden uzak dur !

haftasonu yazlıktaydım. hani geçen yaz kontrolümü sonsuza dek kaybettiğim yer. attığım her adımda aklımdaydın, aklımdaydın çıkmadın gitmedin bir türlü. biliyor musun sana acıyorum aslında ? ama unutamıyorum.

seni de ihanetini de.

belki bu yüzden senden nefret ediyorum, belki unutamadığımdan, belki çok aşırıyım bu konuda. artık geceleri, başımı yastığa koyduğum zaman içimde bir öfke parıltısı beliriyor, nefeslerim sıklaşmaya başlıyor ve o an etrafımda ne varsa, yakıp yıkmak istiyorum.

eğer bu olacaksa, bir canlıyı sokan bir arı gibi, hem kendimi yok ederim hem de seni. ama sen ilk olacaksın, gözlerindeki ışığın sönüp gittiğini bizzat görmek istiyorum. düşünüyorum. deli gibi. karotis arterlerimde dolaşan kanın pompalanma hızının ne kadar arttığını bazen ben bile sezemiyorum.

ben o kadar kötü biri değilim aslında.. ama bunu yapmayacağımdan emin değilim.

eğer onla olan ilişkini bitirirsen, bana hangi yüzle gelecek ki seni elimden alan ve eskiden kardeşim dediğim o insan. bilmiyorum, ama ben onu gelirse kabul edecek kadar yufka yürekliyim.

Özne olmayı bırakıp zamir oldum, edat oldum, yüklem oldum ama senin gibi aşk ile ihanet arasına bağlaç olmadım.

Neyse.. biraz hava almaya ihtiyacım var.
sinirinden afedersin dediğinden bi bok anlaşılmayan genç werther'in haykırışı.

ilk önce bakıyoruz manita acısı belli ki,hatta arkadaş bi cugara yakmış diye farzedebiliriz.e tabi duygusuz değiliz olum biz de geçtik buralardan vay adi kız,yapılır mı delikanlıya bu bee naraları arasından bi anda yazı seyrini değiştirdi."bana hangi yüzle gelecek ki eskiden kardeşim dediğim insan".hoppp o nası oluyo van der birader, karanlıkta neler dönmüş stavro,perde arkasını açın olum karanlıkta bişey kalmasın.kim uşak kim katil ortaya çıksın.kim sürttü bu uşağa

şimdi arkadaş aydınlattı da beni.çok büyük yamuk yapılmış bir kardeşimiz kendisi acısını paylaşıyoruz