bugün

yirmi yaşındayken geçirilen süreye ve o sürede yaşanılanlara yazılan yazıdır.

sen benim umutlarımın tavan yaptığı, gözümün açıldığı, kendi ayaklarımın üstünde durmaya başladığım, büyük hedefler koyup yola çıktığım en olgun yaşım olan 19 yaşımın devamısın. sen en olgun yaşımdan sonra daha olgun almayı beklediğim ama bana dünyanın gerçek yüzünü gösteren yaşsın. sen en başından şu ana kadar kabus, kötülük, hastalık, çaresizlik ve kaybettiklerimin genel adısın. bu hayatta herşeyimi kaybettiğim ama hala ayakta durduğum, sevdiklerimin peşinden gittiğim, umut etmekten yorulduğum en ağır geçen zaman dilimisin. sen varya sen, sen benim benden gidip başka bir adam olduğum yaşsın. senden nefret etmiycem çünkü sen bana bu hayatta bir insan ne kadar dibe batabilir, ne kadar bok içinde yüzer ve ne kadar çaresiz kalır bunu gösterdin. sen beni 20 yıllık genç bedenimde 45 yaşında gibi hissettiren yaşsın. 19 yaşına kadar yaşadığım çok güzel günlerin, en mutlu olduğum günlerin bir cezasısın. sen zeki bir adamın, en aptal adam olma sürecini en yakından gören hiç göremediğim, hissedemediğim bir gözsün. beni ilk defa kindar yapan bir şeytansın sen. beni intikam alma duygusuyla yakıp kavuran, hayatımın daha da boka sarması için elinden gelen her şeyi yapan bir büyüsün. çözülemiyceksin biliyorum, senin lanetin bundan sonraki bütün doğum günlerime ve geçirdiğim yıllara bir zehir gibi bulaşacaksın biliyorum. o yüzden ben 19 yaşında öldüm ve 20 yaşında tekrar doğdum. sen beni reenkarnasyona inandıran, 19 yaşımı öldürüp, o ruhu başka bir beyinde, başka bir bünyede yeniden yaşatan mistik bir efsanesin. senden nefret ediyorum, ve hiç bir zaman senden korkmadım bunu bil. senden korkmuyorum anladın mı? seninle yaptığımız savaşı belki sen kazanabilirsin ama ben hiç bir zaman pes etmiycem. eğer seni yenersem, işte o zaman sen dahil bütün dünya benden korksun. çünkü beni sen yıkamadıysan eğer, beni öldürmeyen bu acı öyle bir güçlendirecek ki dünyayı yerinden oynatacak güce sahip olucam. sen beni öyle bir lekeledin ki 20 yaşım, sen beni öyle bir öldürdün ki, sen beni öyle bir sınadın ki, elindeki bütün kötülükleri bana öyle bir yaşattın ki ben onların hepsini beynime kazıdım. sana öyle bir kin duyuyorum ki 20 yaşım, senden öylesine nefret ediyorum ki sırf sana karşı bir malubiyet yaşamamak için hayatıma son vermiyorum. ben ne zaman hayatıma son vericem biliyo musun? seni yenip, intikamımı alıp, sevdiklerime kavuştuktan sonra bu kadar yeter diyip her şeyi zirvede bırakıcam. sen kimsin biliyo musun? sen beni gerçekten öldürensin. şimdi sen hayatımdan çıksan bile beni öldüreceksin biliyosun di mi? seni yensem bile beni öldüreceksin... istediğinde bu değil miydi zaten? ölücem merak etme, ölücem ama önce senin götüne parmağı koyucam. senin sayende kendimi öyle bir eğittim ki, bu dünyaya ait başka hiç bir acı yıkamaz beni. ağlamak nedir? gülümsemek nedir? üzülmek nedir ve sevinmek nedir? bilinmek nedir? bilinmemek nedir? kazanmak nedir? kaybetmek nedir? bana bunların hepsini unutturdun sen. duygusuz, mantıksız, deli, saf ve işe yaramaz yaptın sen beni. bunlar bile artık koymuyo biliyo musun? al her şeyim senin olsun, istediğin bu çünkü biliyorum. beni ben yapan ne varsa almadın mı zaten elimden? sevdiklerimi almadın mı elimden? işimi almadın mı elimden? gücümü almadın mı elimden? karakterimi almadın mı elimden? hislerimi almadın mı elimden? duygularımı almadın mı elimden? zamanı almadın mı elimden? artık neyimi alacaksın? sen hiç doymaz mısın? sen nasıl bir paradokssun? sen nasıl bir hipnozsun? beni nasıl bu hale getirdiğini saniyesi saniyesine, anı anına hatırlıyorum. sen bu dünyadaki en büyük cellatsın, en büyük işkence ustasısın, şeytanın bir üst level ı varsa eğer sen o sun işte. ey 20 yaşım, oyun daha bitmedi, intikamımın tadına baktırmadan bırakmıycam seni. senden tek isteğim var, aldığın herşeyimin içinden 2 şey istiyorum senden. hayallerim ve sevdiklerim. bana bunları ver sonra her napıyosan onu yapmaya devam et, beni yıkana kadar uğraş. yetmez, daha fazlasını istiyorum, beni daha dibe batır, daha çok acı çektir istiyorum. çünkü yaşattığın her şeyi bir gün tersine çevirdiğimde, bana acı çektirdiğin kadar acı çektiricem sana. 20 yaşım seni öldürücem, seni kendi ellerimle, bir ölünün elleriyle öldürücem.
geri gel, lazimsin bana. sikintilar henuz sicak, fazla uzaklasmis olamazsin.
gel yer degiselim amk. iki tur atip doncem valla.
askerdesin salak.

en güzel çağında kadere yenildin. Buna da yaşamak, hayat mı dedin? bahtına gücenmiş, kul feryadı bu.
ah abim neler yazmışsın sokayım böyle sözlüğe allah belasını versin böyle sözlüğün bunları bana anlatsan herşey farklı olabilirdi.