bugün

Haaaah şimdi ne b.k yersen ye...
hala ayrılmadıysan evlen onunla.
ışın kılıcın varsa kralsın.
okulu bırakıp hayallerinin peşinden gitmediysen boşa yaşıyorsun.
lan hakkatten niye hala yaşıyorsun?
haaa hala sorunlusun çünkü sen.
napalım anan da seni öyle doğurmuş.

hani diyorum, artık diyorum, yemesen şu çikolatayı diyorum.
boşa diyorum.
afiyet olsun.

ha bir de boşa bekleme kızım kaldın evde.
Bu gece yaşadığın aptal durum için ileride pişman olacaksın. Her şeyden ve herkesten önce kendini düşünmeyi ilk plana al.
Yaşın olmuş 31, ne var ne yok?
şimdl içinden "keşke üniversite yıllarımı asosyal geçirmeseydim," diyorsun. Ama takılma kenks. ben iyiyim. Mutsuzum ama keyfim yerinde. tamer'i de unutma lan. Şu an onun evinden yazıyorum. Ayrıca çocuğun olduysa unutma. Onlara baban gibi babalık yapmayacaktın. Üzme çocukları, şımartma da.

öperim yanaklarından. Ayrıca bırak şu koduğumun sigarasını. At gibi öksürüp duruyon zaten. Nys by.
Aldın mı la bateri ?
Oyun odası yaptın mı kendine ?

Ne oldu o işler ? Yattı değil mi ? Bu zamandan belliydi yatacağı zaten oğlum. ama hayal kurmak güzel bir şey. gözünü seveyim hareketli yaşa. bak sen eski basketbolcusun.

basketbolcu demişken senin şu dizinin sakatlığı ne oldu ?
Halen arada yoklamaya devam ediyor mu ? topal eşek gibi yürütüyor mu ? bok vardı o kadar zorladık be...
ışınlanma hala gerçekleştirilemeyen bir olay mı lan sene olmuş 2024 hala ışınlanamıyorsak yazık bize.
10 yıl olmuş daha yazıyosun ne geçti eline.
28 yaşındasın ve hala saatinde uyanamıyosun.. kalk ulen işe geç kalıcaksın. Aaa pardon ben amatör pist yarış pilotuyum.
Umarım artık bir baltaya sap olmuşsundur. Hayatında girdiğin o kadar sınav ve ösym ye harcadığın dünya kadar para boşa gitmemiştir. E haliyle kocaman bir kadınsın artık evlenmişsindir umarım aşık olduğun bir ile. Aşk karın doyurmaz deme, umarım yanında gözlerinin içi gülen biridir. Kızın olmuştur belki onu iyi eğitmelisin, birlikte oyunlar oynamalısın ha bir de tv izlemesine asla izin verme. Bu arada umarım memlekete adalette gelmiştir, kimse kimseyi ezmiyordur artık. Tabi iş hayatın mükemmel insanlarla birlikte mutlu mesut gidiyodur heralde artık! Bu günleri hatırladığında gülümseyerek ah ne zor günlerdi ama hedeflerime ulaştım ya boş ver diye biliyorsundur. Norveç ve ingiltere ye gitmişsindir artık yani. Şimdi sıra italya ve Portekiz de. içindeki çoçuk hala orada bir yerdedir umarım sakın yitip gitmesine izin verme ve sadece gülümse her şeye! O zamandan bu zamana hayatın getirdikleri götürdüklerinden daha çoktur umarım!
moruk en son bugün okulu da bırakıp evsiz kalmıştın çok merak ediyorum ne yaptın ya? cevabını bekliyorum bak ben çünkü şuan ne yapacağımı bilmiyorum.
sen kimsin lan değişik ....
Kapsül gibi olmuş bu... öhüm, nereden başlasam?
Şu hayatta değiştirmeyeceğim dediğim huylarım var ya kaybettiysen bile bul onları çok seviyorum.
10 yıl sonra da olsa sendeki herkese güvenme halinden zerre eksildiğini sanmıyorum. Boşver devam et sadece 1 kez güven ama tam güven ikinci bir şansı verme kimseye.
10 yıl önceki üzüldüğün şeyleri hatırlayıp kahkaha at ben yapamıyorum sen yap.
hadi yine iyisin romanın 2. baskıya girdi! kabul et sen de bu kadar beklemiyordun! eee şiir kitabının da kapak tasarımı bitti. baskı için son rötuşlar olmalı?

belgesel çekimini ne yaptın?bak onu merak ettim şimdi?
doktoran başlamış hadi hayırlı olsun! helal sana yapacağım dediğini yapıyorsun! bir çoğu da bitmiş!..

italya-ispanya-japonya kombinasyonundan oluşan ülkelere gidilmiş, ziyaret edilmiş, gerekli kültürel temaslarda bulunulmuş! bilhassa japon kültürüne karşı ayrı bir ilgin var orası kesin!

maddi durumlar ne alemde diye sormuyorum zaten. biliyorum paraya ehemmiyet vermiyorsun yine! ev, araba, villa, yat, menkul, gayrimenkul... hiç birisi cezbetmez seni...
en çok arzuladığın şey sağlıklı ve mutlu bir yaşam. hayattan aldığın lezzette dünyevi maddi hırs ve heveslerin ön plana geçip içini kemirmesine hep engel oldun. buraya kadar çizgini korudun. başarılısın! ve bu çizgi devam edecek de!!

gönül işlerini ne yaptık? hâlen bekârlık sultanlık sloganıyla devam etmiyorsundur umarım?!! zaten çevre şartları ve o kahrolası mahalle baskısıyla daha fazla direnebileceğini düşünemiyorum!
sıkılmış olmalısın gereksiz sorulardan! "darısı başına, sen ne zaman evleniyorsun?, ne yaptın evlendin mi yoksa?, bak eşlerin çoluk çocuk sahibi oldu!, arkadaşlarından hiç bekar kalmadı!, ee sen de bişeyler bak artık!..."

şöyle bir geçmiş 10 yılın muhasebesini yap! ekonomiden az-çok anlarsın. gelenler, gidenler, değenler, değmeyenler, fazlalıklar, kuru kalabalıklar...
şöyle tekrar bir daha ölç biç! şimdi kaldığın yerden yeni projelerle yola devam!...
Sakın zamanın sıradanlaştırdıklarından olma. Her zaman kendine saygın olmalı. Iç dünyanda hep farklı, güzel düşünceler yeşermeli. Düşüncelerini dışarı yansıtmana gerek yok. Zaten bunu yaparsan büyük ihtimalle hep açık ararlar. Insanları takma. Seni senden iyi tanıyamazlar.
tek merak ettiğim hala aynı yerde saymıyorsun değil mi?
ooo hocam göbek yapmışsın. ee hayvan gibi yersen böyle olur işte.
hala mı zayıfsın bıktım haa.
e artık beni de bir filminde oynatırsın.
Kafana bişey takma olacağı varsa olur ama eğer o yaşta hayatının kadının bulamadıysan bu yazıyı okuduktan sonra kendini bi yerden at hıyar herif seni.
Hani lan ileride bu durumda olmayacaktın. Sana bişey diyim mi olm. Senden cacığa hıyar bile olmaz.
- artık üniversiteyi bitir amına koyayım.
- bakkalın borcunu öde.
- vini dı po lu perdeyi değiştir.
- yastık yüzünü artık yıkat.
- sucuk sıktı, pastırmaya geç.
- esmer hatun tabunu yık.
- sigara içmek öldürür yarrağım.
herkes başarılı ve istediği hayatı yaşamaya başlamıştır.
ne güzel durumdur.
yersen.