bugün

Sen hariç kimse yok sen de yoksun...

işin komik yanı seni de sevmiyorum artık.
Sana çok kırılıp, yine de seni sevmeye devam ediyorum ama bu benim için ilk değil. Senelerdir babamı böyle seviyorum ben.
Şu elindeki kumandayı bırakır mısın canım ya.
Şeşekkür ederim canım.
Yazı yazacak kismem yok. Hüzün her tarafımda.

Şaka lan şaka. Ne hüznü. Ama sikacak iki memeye hayır demezdim.
Sen yokken şarjım 3 gün gidiyo zalımın kızı.
hep soyledim. bir hayat, bir sen. cok uzun yillar uzakta olsam bile, sana layik yasamaya calistim. neredeyse bir hayat. olur da bir daha yuzyuze gorusemezsek, sunu cok iyi bil. bir hayat, bir ailem ve bir sen oldun her zaman. dunya da bir melek tanidim sayende.
saate bakmadan saatin kaç olduğunu tahmin eden yaşlı insanlar gibiyim. kendini uğraşına kaptırıp saati unutanlar gibi olmayı isterdim, gezerken off saat geç oldu eve gitmem lazım demeni isterdim, akşam mesajlaşırken sabah ezanıyla öğrenmek isterdim zaman yolculuğunun ne demek olduğunu...

öyle birisiyim ki şuan saate bakmadan saatin kaç olduğunu tahmin edebiliyorum. olgunlaşıyor muyum yoksa hepten bu hali kabul mü etmeye başladım bilmiyorum ama her geç kalışın bir adım daha yaklaştırıyor beni sana.

her geç kalışın bir ömür gibi... her gece ölüm, her sabah da kalk hadi bir daha deyiş oldu bana.

iyisi mi, bekletme...
sar sarmala onu böyle. öp doya doya kollarının arasındayken ve anın tadını çıkar...
Senin ellerini ozlesem ne guzel yuzlumun dilini ozluyorum bilmemem anlatabildim mi.
Sen beni sevmesende ben seni sevmekten vazgeçermiyim.
Benden paydos aga benden bu kadar ben paydos. yoruldum.bu genç yaşımda bittim.teşekkürler.sağolun.güçlü gibi görünmekten bıktım.bende insanım lan.hepinize yetemem.çaldığınız her parçamı geri verin!
ölüm değil ise bizi ayıran,
yazık olmuş.
Şuan karşımda ve ona sarılıyor onu öpüyor. Bende karanlıkta gizlice ağlıyorım..
yazdın ya bu akşam, ağladık ya telefonda beraber.. ölürüm be sana. iyi ki varsın.
Neden yaptın bana bunu neden?
Gülüşünü,bakışını...sadece bana öyle bakıyosun sanıyodum nasıl yaptın lan bana bunu
Koca bir yalanmışsın sen kocaman bir yalan
3 senemi bir yalanın içinde bıraktım
Ve ben çok yalan gördümde sen gördüğüm en güzel yalandı
Anladım ki benimkisi katiline aşık olmaktan başka bişey değil
Ben sana yine küfür etmiyorum ama en iyi küfürler senin olsun
Benim masum küçük sevgilim
Bittin artık.
çok sevmiştim seni. ama bakmadın. umursamadın. dinlemedin. sadece o çok lazım olan yurtdışı programını düşünüyordun çünkü. gittin hem benden hem de izmirden. artık sevmediğimi söylemeliyim, üzgünüm.
insanın hayatı illa bir şekilde devam ediyor, yaşadığı ne olursa olsun. Üzülmek, canının çok yanması, artık ölmek istemek bile devamında her şeyin normale gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Ben sevmiştim. Acımı da çektim. Canım çok yandı hatta. Bazen ölmek bile istedim. Ancak artık devam ediyorum bir şekilde. Sen yine kalbimdesin, hatta an oluyor aklımdan saniye çıkmıyorsun ama sürekli yas halinde kalamam. Yaşamaya çalışıyorum. iki gün sonra üç ay olacak. Canım bazen hala o ilk anki kadar çok yanıyor, ancak eskisi gibi sürekli değil. Nihayet gülmeye başladım, günlük hayatıma döndüm, içime birazcık boşvermişlik serptim ve mutlu olmasam bile mutlu hissetmek için çok uğraştım. Artık mutsuz değilim ancak ne derece mutluyum bilinmez. Dediğim gibi hayatım normale döndü ama bazen bakıyorum da, kalbim çıkarmışçasına acıyor içim. Bir şarkı dinliyorum, bir resmine bakıyorum, yazdığın bir şeyi okuyorum, senle yaşadığımız herhangi bir olayı hatırlatan bir şey başıma geliyor, derken eskisinden beter oluyorum. Seni göremiyorum kaç zamandır. Zaten görsem yüzüne bakamam o da ayrı. Ama çok özledim be, içime yediremiyorum bu durumu. Bir an evvel görmek istiyorum ne kadar gözümün ucuyla iki saniye bile bakamayacak olsam da. Seviyorum. Ancak eskiye kıyasla değişen en önemli şey de şu: eskiden bu yaşadıklarıma tahammülüm yoktu. Acı çekemiyordum. Şimdiyse acı çekmeyi kabullendim. Senin için acı çekeceksem o bile güzeldir dedim. Ne yapalım, seviyoruz. Sevilen her haliyle güzelse onu sevmek de her haliyle güzel olacak elbet. Üzülüyorum, ağlıyorum, özlüyorum, canımdan can gidiyor, hayattan nefret ediyorum.

Olsun, sen her halinle güzelsin. Seni sevmek de her şekilde güzel elbette.
Sen benim dünyamsın... silahımda bir mermi.

Ben şüpheliyim.. siyah benim güneşim.
Beni vazgeçmenin esigine getirme.
insanlar o kadar kötü ve ürkütücü ki bazen seninde onlardan bi farkın yoktur belki diye korkuyorum.
Ben bu yazıyı sana yazdım... Gece gündüz tır direksiyonu sallayıp her gün başka şehirlerde sabah güneşini görürken sen başka ellerdesin gecenin en acı saatleri seni başkasının yanında yattıgını bilmek bazen geceler sabah olmuyo uykusuz gözlerimin önüne geliyosun hep ne olurdu be beklesen ne olurdu beni de kendini de yakmasaydın. Sen başka yerde ben başka yerde umarım mutlusundur ben bu yazıyı sana yazdım sadece yazmaktan ibaret işte sen eşinle otururken ben sıcak bi çay ve geçmişi gözümün önüne getiriyorum.
Alazım kimsenin tenine kendimi teslim etmek istemiyorum, tadıma bir ömür senin bakmanı istiyorum, inanıyorum döneceğine.
Kimbilir ne yapıyorsun ama sana tutkunum eşsiz kız.
Sabırla yolunu gözlicem...
anlamıyorum bu içimdeki sevgiyi neden,
peki neden sorguluyorum neden....
Hoşgeldin bebeğim.