bugün

Sözlükten sıkıldığını, istediği gibi kendisini ifade edemediğini düşünen, hayata bakış açısı değişen belki de artık sözlükteki yazıların beklentilerinin altında kaldığını ve benzeri düşüncelere sahip kişinin düşüncesidir. Bunu da " (bkz: ben bu sözlükten ayrılmak istiyorum)" diyerek şansını başka sözlüklerde belki de kendi iç dünyasında devam ettirmek istediğini belirtmesidir.
(bkz: good bye)
özgür bir tercih belirtendir. isteyen kalıp yazar isteyen gider. normaldir.
(bkz: ada)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
güle güle. kendine iyi bak. ordakilere çok selam söyle.
kapı ilerde sağda karşına çıkar tarifini vermek istediğim yazar.
Tüm internet sitelerinde yaşanan olay. Aslında traji komik bir durum.
Sözlükle alakası yok , ayrılma niyetim de yok. Ama heryerde süreç aynı olmalı. bu abukluğa 2 kelam yazmasam olmazdı.

Sorunu çözmek daha doğrusu üyenin gazını almak amaçlı bir moderatör gelir.
Düzeltilemezse yüksek cura yla devletli padişah ,yani adminle önce mod, sonra üye yazışır.
Bu kişi admin kişi, kudretli kişi işte genelde sorunu önemsemez, önemser gibi yapar.
Kimler geldi kimler gitti bu siteden artık alışkanlıktan mıdır, vurdumduymazlıktan mı bilinmez.

En son üyelik iptaline gerek yok, sadece siteye girmezsiniz olur biter derler.
Üye kişi sinirden köpürüyordur. Kendine büyük yanlış yapılmıştır.
Hani normal hayatta daha büyük haksızlıklara veya kızkardeşin sevgilisine tepki vermez ama bu koymuştur.
Üye kişi sil beni sil sil izim tozum kalmasın. Tüm açtığım konular var ya
hepsini silin. Tüm mesajlarımı. Hiç yok gibi olayım. Siz de zaten şöyle kötü bir yerdiniz.
Baktı ki gidiyor içindeki hayvanı ortaya çıkarıp hakaret küfür edilir. Niye etmesin ki?
Dereyi geçene kadar dı ayı ya dayı demesi veya yorgan gitti kavga bitti mantığı.

işte tam 3. bölüm bu başlığa konu olmuş. Duygusal çökertme -hasar verme kısmı.
Böyle dokunaklı bir veda diğer üyelere. O arada az saydım biraz da burdan sayayım yönetime.
Kirli çamaşırları dökeyim herkes bilsindir. Ya aslında kimse merak da etmiyordur.

Sözlükten veya forumdan ayrılmak istiyorum. Böyle olmasını istemezdim. Şöyle şöyle yaptılar.
Sizleri özleyeceğim. Burada çok iyi insanlar tanıdım. Ama çok da kötüleri tanıdım gibi şeyler.

Yani şimdi zaten sevdiğin birkaç kişi varsa al mail adresini falan görüş.
Sanal oyuncak, bot değil ki bu sadece burada çalışsın.

Ne bileyim ben bu tarz vedaları sevdiğim üyelerden okuyunca üzülüyorum.
Ama çok da saçma da bulup gülüyorum. Sanal bir ortama gereğinden çok değer vermek.
Ya da sanal arkadaşların 40 gün 40 gece ardından üzüleceğini sanmak.
Çok üzüldüler he he millet yemeyi içmeyi kesti o derece ***
Yol gösterilmesi gereken yazar düşüncesidir.

http://www.uludagsozluk.com/cikis/
severek git panpa. gidişin olsun dönüşün de olsun.