bugün

karı diyorum şimdiden özür dilerim ama haketmiştir. an itibari ile kanal d de yarışmacıya yapabilirsin yapabilirsin diye bağırmakta seyircileri gaza getirmektedir. ayrıca her bölümde vardır bu karı.

edit : bu kadın seyircidir. ve her hafta gelip dışardan bağırıp yarışmacıları gaza getirmektedir.
bağıran karı değildir. kıçını yırtan kadındır.
"beni başkasıyla düşün" diyeni mi arasın "uykusuz gecelerimizi düşün" diyeni mi? rezalet.
(bkz: çığırtkan karı)
çiftlerin gözünü öyle bir hırs bürüyor ki, nerdeyse birbirlerine küfretmeye başlayacaklar, ama ne hikmetse hala "aşkım" diye hitap etmeyi sürdüyorlar, volum ve sinir katsayısı giderek artan bir şekilde,"aşkım dikkatli olsana ya,a aşkım napıyosun, aşkım öyle değil yaaa, aşkım sağa, aşkım yavaş, aşkım yavaş diyorum yaaaa"
allah tüm yakınlarına sabır versin. insan insandan bu kadar mı nefret eder.
"dört, üç, iki, bir" diye değil de, "döğğğğğğrrt, üüüeeeeeğğğççç, ikiğğğeeeeee, biiieeeğğğğğrrr!!!!!!!" diye bağıran, gerçekten ortamın havasındaki sıcaklığı sikip atan kadındır. o kadına mikrofon mu vermişler ya? aman, ilkerciğim, bakın şuna bir, lütfen ama.
adamım ya an itibariyle saçlarını kızıla boyatmıştır yerim.
büyük ihtimal oraya gelip bağırıp çağırsın dikkat çeksin diye kanaldan para alan kadın, çünkü başka programlarda da görmüştüm bu kadını. yazıktır ayıptır senin kocan çoluğun çocuğun torunun nasıl insan içine çıkacak? üzücü.
bi kaç proğramdır görmeyince ölmüştür insallah diye ümitlendiğim kadın.