bugün

öz be öz hakiki savaşçı kürt çocuğu işidir.. doğduğunda eline kitap değil el bombası alır. kürt aşiretleri yıldız savaşlarında aşiretinin bekası için yılmadan mücadele eder.

- tarkovkski orda rus gençlerine bir göndermede bulunmuş ruhi su
- hmm anladım kardeşim. kubrick de ingilizlere yapmıştı bunu zaten.

+ be aşiret çocuğuyum ipneler. 40bin kişilik bizim soyumuz. sikeriz rusyayı'da ingiltereyi'de
- abi kaç kaç...

yapmayın lan, kardeş kardeş sohbet edin işte.
kendini bir pok sanan herşeyi yapabileceğini öne süren cahil zihniyet. o lafıyla ortamda yer edineceğini sanan insan.
kürtlerin zorda kaldığında sık sık başvurduğu sen benim kim olduğumu biliyor musun tavrıdır...

genel olarak, bileğine değil arkasındaki 123344566543232 tane diğer kürde güvenme durumlarına uygun davranıştır.
ben bursa çocuğuyum vardır bir de hiç bulaşmayın.
--spoiler--
-ben aşiret çocuğuyum
+biz orospu çocuğu muyuk? şu sıfata bahale, angaralıyık la biz!
--spoiler--
*
(bkz: biz bursa çocuğuyuz)

edit:google'a yazın bakın arkadaşım bursalı falan değilim serbest çağrışım yaptım sadece .
elinden tespih ağzından yok ben kralım zartım zurtum bokum şeklindeki sözler düşmez.
" - belli daha çocuksun.. " şeklinde cevap verilecek çocuk.
acizlik göstergesidir. bunlardan gördüğümde neremle güleceğimi şaşırıyorum efendim.
bütün aşiret birleşip anca bunu mu yapabilmişler diye düşündürten malların dikkat çekme çabasıdır.
yiğit özgür'ün yaran karikatürünü akıllara getirir. insanın "yürü be" diyesi gelir.
(bkz: biz orospu çocuğuyduk)

--spoiler--
http://galeri.uludagsozlu...cu%C4%9Fuyduk_67862_m.jpg

--spoiler--
bu tarz başlıklar açma ile de örneklenebilecek bir nevi trollük edimi. hala aşiret yapılanması içinde yaşayan her etnik grupta rastlanabilir.
(bkz: nihat doğan)
''kürtler de sıçıyor mu'' diye sormama sebebiyet vermiş olan kişilerin yaptığı gereksiz şey.
merd-i kıpti şecaat arzederken sirkatin öne sürermiş...
askerdeyden, yatsın diye bulaşıkçı yaptığım sonra da ben aşiret çocuğum bulaşık yıkamam diyip kendini jiletleyen. hala hapiste olan tiplemeler.
(bkz: ben ahiret çocuğum) bir değişik versiyonuda nur tarikatında olan ortama giriş modülüdür.
-ananda öyle diyodu.

cevabını almaya hak kazanmış olan insanımsıdır.
(bkz: okulun ağasıyım ben)
(bkz: ben aşiret çocuğuyum her yerde sevişirim)
"olum işin zor aşirette herkes ağzına vermiş" diye girişe ayar vermeyle sonuçlanacak eylemdir.
ve biz böyle selamlaşırız: http://oi54.tinypic.com/4h9rpl.jpg
-ben aşiret çocuğuyum şöyle tarlamız böyle bostanımız...
+hadi lan sen aşiret çocuğuysan ben de al pacinoyum şerefsize bak bizimle kafa bulacak.
>ehehehe.
-sıkın lan şunların topuklarına.
+vay ak ciddiymiş. ak derken yanlış anlama abi yani aşireti koruyalım manasında.
kırocanın asıl tanımıdır kendi haline bırakmak lazım.
tavşandan daha hızlı üreyen 9 değil 8 ayda bir doğuran kadınların ürünüdür aşiret dedikleri.parasız elemanlar zenginin çanakçısıdır daima.urfa da yım.illallah diyorum .