bugün

Akhisar Belediye Başkanı'ndan piyango çıkan kişiye ilginç mesaj: 3-5 milyon at da hizmet edelim

Milli Piyango özel çekilişinde büyük ikramiye Manisa'nın Akhisar ilçesinden alınan bilete isabet ederken, belediye başkanından ilginç bir çağrı geldi. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu sosyal medya hesabından talihliye 'Biletine büyük ikramiye çıkan 3, 5 milyon lira da belediyeye atsın da hizmet edelim' çağrısında bulundu.

https://www.haberler.com/...go-cikan-13840460-haberi/
Klasik y-CHP'li işte.
espri yapmış belediye başkanıdır. bir alt metin aramadım. hangi siyasi görüştendir ya da kimdir bilmiyorum da. aha tarafsız oldum. zor değilmiş lan
Adama hepi topu 25 milyon para çıkmış. Başkan da mahallenin bıçkın abisi üslubuyla paranın dörtte birini istiyor.

Değil 25, 225 milyonum olsa 25 kuruş vermem hiçbir belediyeye.
hizmetin oy alandan oy verene olması gerektiği, para akışının belediyeden ihtiyacı olana olması mutlak gerek olan demokratik yönetimin olduğu sistemlerde yaşanmaması gereken beynimde şalterlerin atmasıyla gelişen kıvılcımlarlan birlikte fatal errora neden olan cümle..
kazandığı 25 milyon liranın en az 5 milyon lirasını vergi olarak gene tüpçüye verecek olan talihsiz talihliden istenen paradır. ulan yılbaşı çekilişi yapılıyor kaybeden 83 milyon kişi kazanan demirören ve gizli ortakları. 4 çeyrekten 3 tanesi satılmadı diye 75 milyon lirayı aralarında pay ediyorlar üstüne tek kazanan adamdan 5 milyon lira daha haraç kesiyorlar..
Günahımı vermem.
Audinin yenisi mi çıktı?
akhisar belediye başkanı besim dutlulu'nun sosyal medya hesabından attığı mesaj sonucu ortaya çıkmıştır.