(bkz: 18 yaşındaki bakire kızın sevişme korkusu)
(bkz: bekaret)
verilecek ilk cevap şu şekildedir;

"ona bakirelik değil bekaret denir ayu"
- ben küçükken şey ya annemler beni dans kursuna yazdırmıştı orada olmuş
+ emin misin ?
- hmm bale kursunda da olmuş olabilir hatırlamıyorum. sonuçta Hatice ye değil neticeye bakacaksın giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir. ben gideni değil, giden beni kaybetmiştir.
+ ok bye.
niye sordun sen mi bozacan diye terslemesi mümkündür.
denizde balık kaçtı.
Küçük kızın Topu inşaata kaçmıştır mesela.
Not:Bakirelik türkçeye yakındır, bekaret arapçaya yakındır. Aynı anlama geliyor işte.
(bkz: çatır çatır)
buraya ilginç senaryolarınızı yazın sonra fatmagül gibi yeni yeni diziler türesin.
ayrıca bakirliğini nasıl kaybettin sorusuna olan cevaplardan daha ilginç olmayacağı kesindir. "aşıktım yaptım" ya da "evlendim yaptım" gibi cevaplar çoğunlukta olacaktır.
Kaybetmedim esnekti o nedenle hala yerinde duruyor.
Bayağı bir eskiden okumuştum. Kuaför dükkanında çalışan ozamanlar 19 yaşında olan bir kız elindeki paspas ile yerleri temizlerken paspasın sapı elinden kayıp vajinasına kaçmış ve bunun sonucunda bakireliğini kaybetmiş.
yürüyorduk yolda. Sonra Nuri Alço'yla karşılaştık. konuştuk, Gazoz içtik. Sonra bir baktım. Nuri alço'yla bekaret kolkola girmiş gidiyorlar. o gün bugündür göremedim bekareti.
alışverişe markete gittiydik, ben market sahibi beyle ilgilenirken kaşla göz arasında kayboluverdi diye cevaplanması muhtemel sorudur.
- göz göre göre gitti.
bilmiyorum ki, hala bulamadım nerde acaba denilip soruyu sorana salağa yatma.
(bkz: kaynım bana kaydı)
çok sarhoştum hatırlamıyorum.
valla ben bir bayan değilim, ama bir kadın olsaydım, ve birisi bana bunu sorsaydı, soran kişi g.t olsun diye "ben hiçbir haltımı kaybetmedim, gittim, bizzat kendim verdim" şeklinde cevap verirdim. ..sana ne kardeşim kim bakireliğini ne zaman nasıl kaybetmiş...di mi ama?
bir kaza sonucu kaybettim.
dolmuştaydım vites boşaldı.
ben istedim!
jimnastik yaparken klasik bir cevaptır.
sandalyeyi ters çevirdim de oturdum...
- gece gökyüzüne bakarken yıldız kaydı.
- limanda balıkçılara bakarken reisin takası geldi.
- son durakta otobüs boşaldı.
- karda yürürken ayağım kaydı.
- otobüs şoförüne paso gösterdim.
- tek başıma evde otururken yalnızlık koydu.
- türkçe karakterlerin olmadığı bir anda sıkıldım.

gibi taşşak geçilebilecek tonla cevap verilebilir. türkçemiz sağolsun. fakat bir kadına bu soruyu sorabilecek kadar yaklaşan bir adamın sora sora bu soruyu sorması şunu da açıkca gösterir bize. bu herif salaktır. koşarak kaçılır.
BEN KÜÇÜKKEN JiMNASTiĞE GiDiYORDUMDAAAA.