bugün

bunun temel sebebi ortadoğu kültürünü içimize çekmemiz olduğu kesin. ve tabi bir de erkeklerin tutumu. toplumun her köşesinde bir yavşak yapsada yapmasa da ben şu kıza bunu şunu yaptım ettim şöle böle evirdim çevirdim lafları ediyor. çoğu kızın bu iğrenç kişiliklerden haberi bile yok belki de. erkek ortamlarında bunları duyan erkekler de beraber oldukları kişilerin bunları yapmamış daha doğrusu arkasından bu lafları söylemeyen bir kızın peşine düşerek bakireliği arıyor. ulan sanki kız gidip başka yollardan ilişkiye girmişse ne olacak? bunu düşünemiyor. bunu düşününce de hiç ilişkisi olmamış bir kıza yanaşma derdine giriyor. öncelikle erkeklerin adam gibi adam olup birşeyler yaşadıkları kişileri ve yaşadıklarını ifşa etmemesi gerekir. bir de şunu aklınızdan çıkarmayın. birileri için ileri geri konuşursunuz döner dolaşır sizi bulur. empati yapmayı öğrenmek şart.

bayanlarda da bir hata var. nerede bir p*ç, onun peşindeler. adam akıllı beyfendi kişilerle olun, bir şey yaşayacaksanız da onla yaşayın. maalesef bu kişiler için de bayanlar sıkıcı kişilik diyip geçiyorlar. ulan neresinden tutsak elimizde kalıyor. en iyisi susmak. sustum.
Evet evleneceğim erkeğin bakir olması aradığım ilk şart. Hatta şu yaşıma kadar kimseyle çıkmamamın en önemli sebebi erkeklerin hep ikinci el olması. El değmemiş olsun istiyorum abi, başka kızla özel duygular, özel şeyler paylaşmamış olsun istiyorum. Bana ait olmayacaksa olmaz olsun.
Bekaretten daha önemli şeylerin olduğu gerçeğini değiştirmez.
hani herkesin tercihine saygı vardı

baslamissiniz birbirinize laf sokmaya isteyen bozar istemeyen bozmaz birakin bu kadar bos konu hakkinda konusmayi.
bekaret diye tanımlanan zar önemlidir elbette. vücutta işe yaramayan bir şey olmadığını göz önüne alırsak bunun da çok önemli olduğunu söyleyebiliriz.

genital bölgenin iç kısmında bulunan zar bebek yaşta kız çocuklarının, altına yapacağı yaştayken yani , pisliklerin daha içeri gitmesini engeller. eğer zar olmasaydı , zarar görürdü mikrop enfeksiyon vs derken bu ölümcül hastalıklara yol açabilirdi.

Bu yüzden çok önemlidir. altına yapmayan, temiz olan her dişi için, yaşı ilerledikçe haliyle önemi kalmaz. zira o zar dokunulmamazlık kolyesi değil geçmişte zarar görmemesi için vücudunda bulunan bir şey.

ya siz hâlâ aklı ve yaşı ermiş insanların zarıyla bekaretiyle uğraşıyorsanız sizin beyninizin de bi bakireliği kalmadığını söyleyebilirim.
Mesela çok sevip evleneceğin kadın yaşadığın malum ülkenin sikten şartları yüzünden düğününüze 2 ay kala tecavüze uğradı, bekareti gitti. Bu yüzden o kızı terk edersen tanrısı am olan bir şerefsizsindir. Çok sevdiğin kız zamanında saflığından dolayı birileri tarafından kandırılmış, duygularıyla oynanmış ve aradığın salakça kriteri kaybetmiş olabilir, çok seviyorsan sırf bu yüzden hayatına almayacak mısın? Sağda solda onunla bununla yatıp, kaşar olup kızlara orospu demeniz de salaklığın ve itliğin önde gideni. Uçkuruna sahip çıkmayan adamın uçkuruna sahip çıkan kadın istemesi en büyük ikiyüzlülük ve adiliktir.
Bilinen gerçektir. Erkek kadından üstün olduğundan dolayı istediğiyle seks yapar. Zaten seks yaptığı kız önceden sikilmiş. Biri daha sikse bir şey olmaz. Ama evlenirken bakire lazım. Evlilik bu sonuçta. Bende istediğimle seks yapıp bakire kızla evlenicem.