bugün

Kestane tadında sımsıcak entryleri ve erdemli zizekian tavrıyla bambaşka bir dünyanın insanı olan birine, sıradan ve boş kalıplara sahip gayet zeka sınırları altındaki birinin yapıştırdığı söyle lan gerçek kimliğini, kimin adamısın tarzındaki nahoş ve zübükçe mesajlara dadanmış yazarlar bütünü için ortak paydanın adı.

Yahu nasıl insanlarsınız ya. Tamam anladım, frankye imrenerek bakıp, yazdıklarını hayranlıkla okuyosunuz. Buraya kadar sorun yok. Ama durup durup bunları yazan gerçekten yaşıyor olamaz, sen insan mısın lan falan fıstık gibi toplumumuzun elit kesimlerince hiç hoş karşılanmayacak bir üslupla cevap yazıp mesajlar yoluyla tacizler güzel olmadı bak. Şimdiye kadar umursamayıp cevap vermediysem daha fazla zorlamayın sakın. Deli misiniz lan siz. Benim yazdıklarımı okumak için karşı konulmaz bir istek duyuyosunuz, bu anında göze çarpıyor ama bu kadar da hani şu şener şen'in sultan'da peltek birini oynadığı filmdeki o tatlı adamı hatırlatmayın bana. Yahu o adam hiç olmazsa sevimliydi ama sizde o da yok.

Bu son uyarışım. Bi daha kimin tetikçisisin, gerçek kimliğini açıkla gibi bir mesajla karşılık verilirse yazdıklarıma, normal koşullar altında 4,76 atmlik basınçla neye uğradığınızı şaşırırsınız. Ee normal beyinli bi insanın en fazla 4,75lik bi basınca dayanabildiğini de biliyosunuzdur herhalde. Di mi lan?
bu tür ithamlarda bulunanlar bazen o kadar komik olurlarki 1,5 yıldır kullandığınız nick'e bile feyk derler... o kadar zeki, çevik ve ahlaklıdırlar...
başıma gelen komik durum. çamur at izi kalsın, başka bir şey değil...
bir uludağ sözlük klasiği imiş. 2 gün olalı sözlüğe geleli. gerek özel mesajla olsun, gerek nickaltı yolu ile olsun gördüğüm şey aynen bu. birine ayar veriyorsun, cevap veremez hale gelince hemen itham geliyor. sen kimin fake isin? ne güzel ya...cevap vermeye gücünüzün yetmediği herkes fake değil mi? a benim sığ beyinli tosuncuklarım...
bok atmanın ta kendisidir. * *
- şu alone with zımbırtısı var ya
+ ya geç o gavatı ya heheheh
- fake lan o biliyor musun?
+ valla mı lan? hehehe
+ fake ne demek lan.
- puşt gibi ibne gibi bir şey işte.
sözlükte son dönemlerde, moda olmuş bir eylem, söyleyecek laf bulamayınca, son çare, bok atmaya yeltenen, zavallı, bazı yazarlarımızın baş vurduğu kaçış yolu.
yazarlar tarafından sık başvurulan bir acz ifadesidir. ulu orta söylenir. entry'i beğenmedin bok at, yazarın mahlasını beğenmedin yine bok at, yetmedi özel durumlara burnunu sok; eee? ne ala memleket değil mi? kendisine buradan şu entry'i armağan ediyorum;
(bkz: elalemin derdi götünü mü deldi)