bugün

kendisinden "biz aydınlar" diye bahseden,resimleri "akmerkez" duvarlarını süslemekten öteye geç(e)meyen,ülkemizde keçinin yokluğundan "abdurrahman çelebi" diye çağırılan insan çeşidi.ressamlığı tamam da,yazarlığı hakkında ilk rivayeti bugün duydum.adını yazamayan bu adam acaba ne yazar?o da ayrı bir merak konusudur.
düşmanım olsa yardım ederim, yufka yürekliyimdir bik bik diye her fırsatta yardımseverliğini dile getiren halkımıza yakışmayan harekettir.

biri de dönüp " hayırdı, ne oldu?" demedi adama.

görüşü, inancı, ırkı, dini, mesleği, cinsiyeti... ne olursa olsun, bir canlı - kaldı ki bahsi geçen yaralı bir insan- yardım beklerken, camını kapatıp arabasına binip yolun devam etmek insan olan hiç bir canlıya yakışmayan harekettir.
yıllar önce spermlerini sildiği peçeteyi otobiyografisini yazdığı kitapın tanıtımında sergileyen, sapkın, bonus kılıklı şahsiyet.

bide utanmadan not düşmüş 3 Şubat 1971, saat 14.10 çıkışlı die...

(bkz: bokunu çıkaranlar)

http://www.nethaber.com/?h=54250

http://www.kenthaber.com/...ayis/07/Haber_136570.aspx
bıçaklı saldırıya uğramış bir vatandaş. görüldüğü üzere bu vatandaşın bıçak yarası "ufacık" olarak nitelendirilmekte ve neden bağırdığına bazı rambolar anlam verememekte. ayrıca kazağında da kan görememiş rambocuklar. kendi kendini bıçaklatmış olabileceği üzerinde durabilen bile var. gerçi ben asistanın kazağında baya kan gördüm ve asistanın yarası doktorların dediğine göre daha hafif sanırım. ama sözlüğümüzün rambolarından daha iyi kim bilecek. hem asistanı da arada azıcık çizmişlerdir dimi ama.

ortalığı klavye delikanlıları sarmış da haberimiz yokmuş. sizin götünüze kılıç sokmak lazım anca hissedersiniz. en ilginç olanı ise ülkede nüfus artıyor ama insan sayısı azalıyor.
tırsakmış. napsaymış . onun bunu vurdurtup erkeklik gösterisimi yatırsaymış. bu mu lan halk tipi cesaret.
bıçaklanıp gebermediği için üzülünen, çokta bi skm miş gibi kendi spermlerini gelecek nesillere örnek insanlar yaratmak için bağışlayıp muhafaza altına alınmasını sğlayan ne idüğü belirsiz gavatın tekidir. sanki einstein amınakoyim spermini saklatıyor, en fazla kendi gibi kıvırcık angut ibişin teki çıkar. arada atatürk lehine konuşup prim yapmaya çalışır tutmazsa akp kermeslerine gider ordan şekil yapar.
(bkz: bedri baykam ın spermli peçetesi)
sigara yasağıyla din devletini bağdaştıracak bir zekaya sahip olan tek kişidir.
Sevmediğim sanatçı. Karakter yapısı çok hoşuma gitmez. Fakat arkadaş hayvana bile eziyet edenlere bir sürü laf sıralarken, bir insana yapılan saldırıya gülmek...

Hangisi hayvan, hangisi insan, düşündürüyor.
hani ne denir gerçekten bilemiyorum. ne olursa olsun, hangi düşünceyi savunursa savunsun farkeder mi?. bağırıyor lan adam can derdinde. arabasının kapısını kilitleyip giden mahlukatlar var. insanlık bu kadar öldümü be abi?
entelektüel mi balon mu kestiremediğim ressam, yazar.
saçları kadar beyin kıvrımları olmayan kişi.
spermini sildiği peçeteyi sanat eseri olarak sergileyen fosil düşüceli insan. bu adamın adnan menderesin öldürülmesini haklı görmesi normal.
şu bir gerçek ki, bu olay sayesinde yarrak beyinli yobazların, manyetik rezonans görüntüleme sistemlerinden daha gelişmiş gözlere sahip olduğunu anladık.

yavrum, bıçak giriş deliğinin ufacık olması, derinliği hakkında hiçbir fikir vermez. bunu daha öğrenememiş olmanızı henüz bıçaklanmadığınıza veriyorum. aynı şekilde yaşama içgüdüsü ile hastaneye götürün demesini de ölüm korkusu yaşamamış olmanıza bağlıyorum.
gelde adalete güven.