bugün

antalya'da yaşanan izdiham.

--spoiler--
Antalya’da bir mağazanın açılışında "ilk 50 kişiye bedava halı ve paspas" kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar adeta birbirlerini ezdi.
--spoiler--

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

https://www.haber3.com/fo...ni-ezdiler-galeri-5068495
uçan halı herhalde.
bedeva sirke baldan tatlıdır.
Bizim ülkede bedava yarrak dagitsalar boşa gitmesin diye üstüne oturacak binlerce insan var...
Bu insanları bu hale düşürenler utansın.

Halı değil, bedava ekmek de var deseler bu izdiham olurdu. Çünkü insanlar aç!

Cebinde parası olan adam o izdihama girer mi? Onca saat orada bekler mi? Kapıda yere düşen teyze bilmiyor mu öğle yemeğinden sonra spor salonuna gidip ardından arkadaşlarıyla kahve içmeyi?

Bazı şeyler alım gücü, imkan. Ve buna gülebilecek, bu durumu eleştirebilecek kadar kör insanlar var, yazık!

Öyle bir hale geldik ki; bebesini o alacağı bedava halıda uyutacak olan da var. Kızının çeyizine koyacak olan da.

Hee bankasında ev alacak parası olup sadece 'bedava' diye gidip alan da mutlaka vardır, hatta en çok onlar ağlanır.

Komşusu açken tok yatar olduk. Varken yok der, yokken başkasına el açmak zorunda kalır olduk. Halden hale girdik, insanlığı unuttuk. Bizi bu koşuşturmaya, bu sefilliğe iten sistemde kaybolduk...
bu insanlar arasında seçim yaptırın, malum parti %90 oy alır.
Insanlari bu hale dusuren utansin tabi de. Insanlar kilim icin bile kuyruga girdigini neden bir dakika sorgulamaz, ben napiyorum demez iste onu anlayamiyorum.
Bedava dildo dağıtsalarda çıkacak şenliği seyretsek.
Bedava diye herkes gelmiş sandım. Ama ilginç olan bedava da değilmiş. ilk 50 müşteriye vereceklermiş. Yani en azından bir ürün satın alman gerekiyor.
insanlara eziyet resmen.