bugün

An itibariyle gerçekleşen vedadır.

Epey süredir farklı nicklerle takıldığım bu çöplük son zamanlardaki seviyesizlikle artık beni bezdirmeye başlamıştı, benim amacım sözlükte bir devrim yapmaktı zorlanacağımı bildim ama sonucunda başarısız çıktım, sürekli patlak kız,izmirli,ibneler gibi abuk sabuk muhabbetlerinize 2018 de de 2028 de de devam edeceksiniz anlaşılan, son olarak biseksüel erkeğim bu sözlükten talibim çıkmayacağını zaten anladım ben de bu çomar düşünceleriniz üzerine ironi niteliğinde aldım bu nicki.

Ve bu sözlükte gelmiş geçmiş bütün nicklerim şu aşağıdakiler:
Heybritney(2012 yılında açtığım dokuzuncu nesil hesabım)
Minnesota
Gulsah spears(ekşi sözlükteki yazar nickim aynı zamanda)
Blackout gulsah
Fantastik diyarlar adami
Chicago woman
Melbourne woman
Stockholm sendromlu woman

Bu son denememdi ve bir daha asla dönmeyecem, eğer öyle bir hata yaparsam ki yapmayacam hepiniz istediğiniz kadar yuhalayabilirsiniz,

Viva uluçomar sözlük.
Okumadım ama seni anlıyorum, elveda sümüklü girl.

Edit: sonradan biraz okudum saplı sultanmış.
Aman dikkat.
sözlükte devrim yapmaya çalışan mal * Güldürmüştür.
yüz bulamadım, siktir olup gidiyorum demiyor da.
Yeterli ilgiyi bulamadıktan sonra, sözlüğe veda ediyorum diyerek, ilgi çekme amaçlı oynanan son kumardır.

Aziz Yıldırım'ın "istifa ettim" diyerek, hemen sonrasında ise 50- 100 taraftarla "ne olur başkanım dön" tiyatrosu oynayp, istifasını geri çekerek yeniden başkan olmasıyla kıyasıya çekişebilir.

Veda ediyorsan et, git, neden prime time'a başlık açıyorsun, değil mi? Bir de tüm nicklerini de yazmış, ah canım benim... Şuna öyle bir ban atacaksın ki, ulu sözlüğe bu zamana kadar girdiği tüm iP adreslerinden ve cihaz kimliklerinden tekrar giriş yapamayacak, kalacak öylece...

Bıdı bıdı bıdı...
https://www.youtube.com/watch?v=5i_GDZjrhU4
en azından bir amacı bir davası varmış.savunduğu şey tartışılır. bir amaç uğruna savaştığı için bastım artıyı.
Bu kadar deneyip bu son denilerek yapılan vedadır.
Bişeyin yemini bişeyi görene kadardır derler.
Fill in the blanks...
Şu başlık bile sözlüğün ne kadar fantastik biyer olduğunun kanıtıdır. Böyle ne tipler geldi geçti burdan. Bize düşen de delirmek oldu.