1. 1.
  17 mart pazar günü bdp'nin izmir'de miting yapacağı gerekçesiyle göztepe-karşıyaka mücadelesinin 18 mart pazar gününe alınması durumudur.

  belki çoğunuz bilmez ama izmirliler açısından, özellikle göztepe ve karşıyaka taraftarları bakımından bu maç hayati bir mücadeledir. pazartesi günü milletin işi gücü varken böylesine büyük bir derbiyi pazartesiye almak akıl karı değildir. sporun içine siyaset bu kadar karışmışken bu olay durumu daha da bok edecektir. sözde olay çıkmaması için yapılan bu erteleme tahmin edilenden daha büyük olaylara sebebiyet verecektir. ne diyelim allah akıl fikir versin tff'ye ve il güvenlik kuruluna.
  3 -1 ... abikavgavar
 2. 2.
  millet enerjisini taraftarlık için boşa harcamasın, şehirine gelen teröristlere odaklanıp tepkisini rahat rahat verebilsin diye yapılmış uygulama.
  4 -1 ... karacaoglan
 3. 3.
  izmir halkı miting basar mı? coming soon.
  1 -2 ... foreigneng
 4. 4.
  "bizi hep karşı karşıya gördünüz. yan yana görmeye ne yüreğiniz yeter ne de gücünüz!" demek istediğim sorunsal. bir şehrin değerleri ile oy potansiyeli sıfır olan bir oluşum için oynamak ne kadar doğrudur? ya da buna izin verenler ya da uygulayanlar değerlerinin ne kadar farkındadırlar? sorularını da beraberinde getirir.

  edit: izmir'deki oy potansiyelinden bahsediyorum.
  1 ... im nothing
 5. 5.
  (bkz: cidden aklım almıyor)
  ... im nothing
 6. 6.
  twitter aracılığı ile iki takım taraftarını birleştirebilen bir durumdur.
  1 -1 ... tiyansan
 7. 7.
  idarecilerin, biz taraftarlara mitingi iptal etme hakkını tanıyışının alenen beyanıdır. şöyle ki maçta bağırıp çağırmamız gereken saatte stadda olamayacaksak ve bunun sorumluları bdp gibi bir oluşumsa... bekleyip göreceğiz.
  2 -1 ... lions in a cage
 8. 8.
  normalde, karşıyaka - göztepe, birbirlerine rakiptir.
  ama iş türklük meselesine gelince, bir oluruz. milli irademize kimse karışamaz.
  3 -2 ... dornenreich
 9. 9.
  derbi diye yutturulan şey aslında liseyi kırıp boğazına karşıyaka göztepe altay atkısı atıp 3-5 kişi bir araya gelince kendini 300 spartalı sanan ergenlerin böğürme günüdür.

  en son bir otosbüsü ateşe vermişti bunların sarı kırmızı olanları da polis hepsinden kan almıştı. yemin ediyorum çoğu ağlıyordu abi bırak babam öldürür diye.

  boş masal bunlar.
  1 -5 ... flower of the heyula
 10. 10.
  bir olup bdp'lileri sikmesinden korkmuştur emniyet.
  1 -1 ... abot