bugün

nankörlüktür. sonra devlet bize bakmıyor. bakmaz tabi. sen milletvekili olarak ordaki milleti böyle temsil edersen insanların her türlü kötü duruma mahkumdur. kalan birkaç idealist doktorun da böylece hayallerini söndürüp onları da sağlık tüccarı yapıyorsunuz böylece. ondan sonra doktorlar insanca davranmıyor deniyor. densin tabi.
(bkz: dohtor bize bohmiyr)
Millet vekilliğini, doktor, polis vb devleti temsil eden memurları tokatlamak haline getirmiş acınası şahsiyetlerdir. Bdp li vekillerin doktor tokatlaması kadar, devletin memuruna sahip cıkmayışıda acınası bir durumdur.
listeleri kandil'den imralı'dan talimatla hazırlanan ve talimat dışı iş yapamayan bir partinin milletvekilinde bulunması beklenmeyecek bir kısım hasletlerden kaynaklanan eylemdir.

1-kalite
2-kültür
3-görgü
4-insanlık
5-eğitim
6-medeniyet
7-onur
8-ahlak
9-vizyon
10-vicdan
11-tutarlılık
12-dürüstlük
13-erdemlilik
14-insaf
15-nezaket
...
bu kadar aşağılık olduğunu tahmin edemedim, herhalde doktor figürü dövmesi yaptırmıştır diye düşündüm başlığı okuyunca, Helak olasınız amk.
O yavşaktan beklenecek durum.
kendi evlatlarını kılı kıpırdamadan öldürebilen insanlardan çok farklı birşey beklememek gerektiğinin göstergesidir.

insan hayatının değerinin esamesinin okunmadığı yerde doktora saygı beklemek aynı seviyede cahillik olur şeklinde

düşünmeye iten üzücü olaydır.
apo'dan habersiz sıÇmaya bile gidemeyen kişinin haddini aşması ve normal bir insan gibi inisiyatif almasıdır. pkk hümanisttir geyiğinin iÇine sıÇtı ki defteri dürülür artık.
http://siyaset.milliyet.c....2012/1530750/default.htm