bugün

geçtiğimiz sene padişahın emri ile kovaladıkları noel babayı bu sefer de kadıya yargılatarak haklı bulmuşlar ve kendi deyimleri ile adaleti tecelli ettirmişlerdir. bu hadise sonucunda islam adaleti karşısında hayranlığını gizlemeyen noel baba da kelime-i şehadet getirerek müslüman olmuştur. artık seneye hangi eylem ile noele konu olacaklar merakla bekliyoruz. http://www.hurriyet.com.t...lbasi-protestosu-40033917
göz yaşartan piyestir. izlerken duygulandım hele noel babanın müslüman oluşu falan insanı duygulandırıyor.
Gerizekalılar.
Çinli sanıp türkmen dövenlerden bir farkı yoktur.
mal nedir ve kime denir sorusunun karşılığı olmuş kişilerdir.
Al işte...
Türkiyeye neden aya gidemiyor gelde anlat bu insanlara..
Gerizekali insanlar noel baba noelden sonra yilbasini ickiyle kutluyomus heee zihniyetinizi fil,Yapacaginiz skeci noel baba kiligina girmis uzayli siksin emi.
kendi liderlerinin memleketinden bile neden vekil çıkaramadıklarını ve belediyeyi de akp'ye kaptırmalarının sebebini ayan beyan ortaya koyan durumdur. sizin o olmayan beyninize sokayım ben at kafalı herifler.
Yarmıştır.*
--spoiler--

Kadı’nın kararına şaşıran Noel Baba, "Bana Türklerin barbar olduklarını söylüyorlardı" dedi. Kadı ise Noel Baba’ya, islam dininde barbarlık ve zorlama olmadığını söyledi. Bunun üzerine Noel Baba da Müslüman olmak istediğini belirtti. Noel Baba, Kelime-i şehadet getirerek müslüman oldu.

--spoiler--
bir de noel baba'nın babasına el atsalardı.

(bkz: sünnet)