bugün

askerlerimize iyi davranın putperest itler .
Sonra neden bedelli yaptım?
Az bile yaptım.
80 darbesi sonra faşistleşen , 90 sonrası tarikatlaşan, 00 sonrası siyasal islamın hakim oldugu bir orduda işim ne? Biz mustafa kemal in askerleryiz.
Bursa nutkunun şu satırları bizi özetler;

‘bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır.’ demeyecektir. elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
başçavuş bir paralı asker. oraya zorla getirilen bir eri döverek öldürüyor. zorunlu askerlik kaldırılmalı, paralı asker maaşları düşmeli. hem kamyonla para alıp hem asker öldürüp hem de kahraman havaları basmaları çok yanlış.
Binlerce olaydan basına yansıyan biri.
ciğeri beş para etmeyen bir köpeğin, 20 yaşında gencecik bir çocuğun canını alması durumu.
altı üstü telefon etmiş amk. telefonu senin götüne mi soktu it? ailesiyle görüşmüş çocuk. devlet sırrını mı sattı?
sen git gerçek casuslara madalya takanlara vur o miğferi de, sana adam diyelim!
öyle başçavuşun anasını sikeyim. orospu çocuğu ne istedin mazlum askerden.

http://www.posta.com.tr/b...t&utm_campaign=gundem
(bkz: tsk da olağan bir gün) dedirten haberdir.
omuzlardan gerisi yalan. kollara rütbe alanlar bulunduğu yeri sindiremiyor genelde, çok iyileri de var tabi bizim takım komutanı gözümüzün içine bakardı. oturup sohbet ediyordu.
Sonraneden bedelli yaptim.
O astsubay bitti bence. Direk mahkemeyle açığa alınır. Hadi gidin sadabade komutanım.
Bacaklarından asıp üstüne yumurta kıracaksın, kargalar didikleye didikleye öldürsün orospu çocuğunu.
Cinayettir. Asker telefonla konuşuyorsa nöbette kanunlar önünde cezası bellidir kalkıp şiddet uygulayan kişi cezasını görür. Bunu koca orduya yıkan asker kaçaklarına gün doğdurmuş. Yapılan doğru değil Allah rahmet eylesin gencecik bir insan öldü fakat bu koca Orduyu lekelemek için bahane değildir. Evet.
Ne ilk ne sondur.

Fakat siz askerliği yüceltip askerlere, polislere toz kondurmamaya devam edin. Ne de olsa onlar birini vurmuşsa ölen kişi kesin haindir.
zorunlu askerliğin ne kadar saçma bir şey olduğuna bir kanıttır.

böyle nice olay var. bu şekil kaç tane asker pisi pisine gitti.. sonra bedelli isteyene höt zöt ederler...
ailesine oğlunuz şehit oldu derler, bir de maaş falan bağlarlar. olayın üstünü kapatırlar.
eğitim zayiatı
türk ordusunda yaşanan bir hadise. başçavuşları astsubayları kimse sevmez, haksız da değiller.

http://www.cumhuriyet.com...fasina_vurdu_iddiasi.html