bugün

yakın bir zamanda başlarına türlü türlü, irili ufaklı felaketler gelebilir. bakın daha öncesinde sizlerle bir maklube zirvesi düzenlemeyi düşünüyordum hatırlarsanız, yalnız artık şu mübarek insanın da sinirlerini germeye başladınız onu belirteyim. yedinci nesil yazar kardeşlerim size söylüyorum; başlık hakkında bir tanım yaparken tanımınızı "başlık" diyerek bitirmemeniz elzemdir. bakın örnek vereyim değerli kardeşlerim daha iyi anlar belki;

başlık: fethullah gülen hoca efendi hazretleri'nin evi

1) bok gibi bir başlık( hatalı)
2) mis kokan bir evdir.( çok doğru)
3) kötü bir evdir. (kısmen doğru, hatasız)

bakın yedinci nesil yazar arkadaşlar kendinize çeki düzen vermenin sırası geldi de geçiyor bile. bu şekilde sözlüğü entry çöplüğüne dönüştürmenize biz mübarek yazarlar izin vermeyeceğiz. bunu size açık yüreklilikle belirteyim ve sözlerimi burada noktalayayım.
acilen çaylak yapılması gerekenlerdir.

tanım yaparken ne yapacağını şaşırıp 'başlıktır' diye tanımlayan adamın ne sözlükten ne formatından haberi yoktur çaylakken bol bol okur öğrenir.

hepsini geçtim sözlük uyarıyor entry girerken be kardeşim.
şu saat itibariyle teknikhavaci'dan son uyarıyı almışlardır, ayaklarını denk almaları gerekmektedir. biliyorsunuz ki biz mübarek yazarlar burada çoğunluktayız..