bugün

aslı; "senden başkasıyla yapamam diyen kızın, senden başkalarıyla yapması" olup karakter sınırlamasına takılan başlık.

hani ayrılırken; "ne olur beni bırakma, kulun köpeğin, evinin hanımı olurum, ayaklarını yıkarım, inan senden başkasıyla yapamam ben, şimdi gitsen bile seni ömür boyu bekleyeceğim." diyen kızdan bahsediyorum... safçana inandığınız, masumluğuna kandığınız, ilk aşkınızdan belki de.

doğru söylemişti belki de; cidden senden başkasıyla yapmamıştı, senden başkalarıyla yapmıştı, yapıyordu, yapacaktı da.

edit: bunu nasıl bi' psikoloji ile yazmışım ya. sansürledim az.
sizi kızlara karşı önyargılı bir insan yapan kızın öyküsüdür. en çok güvendiğiniz, masum, saf kızdan yediğiniz bu kazık sizi önyargıya sürükler, kızlardan soğursunuz, güvenemessiniz kimselere, bekar takılırsınız belki de. ne bileyim gelen teklifleri kabul etmessiniz, hayattan soğursunuz, evlilik bile düşünmessiniz. yeni beyaz bir sayfa açmak istersiniz belki de ama artık kızlar yoktur o sayfada, yeni hobiler, aktiveteler, arkadaş muhabbetleri vardır.
aylar sonra;

- hani başkasıyla yapamazdın?
+ iyi de başkasıyla yapmadım ki, başkalarıyla yaptım hueahueahuae!
- kaşar olmuşsun sen, had ben kaçar iyi sevişmeler.
+ sağol sana da.
terk edilir.
bir insana vazgeçilemez olduğunu söylerseniz, ilk vazgeçeceği kişi siz olursunuz.
ve evet, başkalarıyla yapar sonra, doğanın kanunu.
yalanlardan ibarettir.
yapar.**
bir süre sonra sizin dışınızda herkesle her şeyi yapabilir. bun hazırlıklı olun.
bazen sırf karşıdaki insanı hoşnut etmek için söylenen ama aslında baya ağır olan bir sözdür. Senet gibi bir şey.

-senden başkasıyla yapamam.
-o zaman seni bi terketsem. Ohooo ömür boyu bekarsın.

Tabi sadist olmamak lazım. iyi insansa başkasına muhtaç etmemek lazım.