bugün

Asla izin vermediğim, bir şeydir. Elimde gösteririm fakat kimsenin eline vermem telefonumu.
türk kızı alışkanlığıdır. ben bu davranışı bir tek bu ülkede gördüm. diğer ülkelerde çok ayıplanacak bir eylemdir. asla yapılmaması gerekendir. erkek arkadaşının telefonunu didik didik eden kızlar çok basittir. buna müsade eden erkekte eziktir zaten.
hepi topu hayatta bir ya da iki kere maruz kalma ihtimali de olsa, ömür boyu telefon şifresi girip durmaya neden olur.
hadsizlik ve saygısızlığın önde gidenidir. izin almadan başkasının eşyasına dokunulmaması gerektiğini bilmeyen görgüsüzlere göre samimiyetten ileri gelir.
özel hayata tecavüzdür. kardeşim, annem, babam bile olsa direkt sıçarım ağına.
http://www.uludagsozluk.com/e/39767333/

yazacağımı yazmışlar..

ağzının üstüne üstüne uçan tepik atasım geliyor böylelerine..

başkasının x’ine karışmak bu ülke insanının en temel sorunlarından birisidir hali hazırda..

öyle böyle nefret etmem bu tiplerden..
Hadsizliğin dik alasıdır.

Değil karıştırmak, karıştırmak için izin istemek bile gariptir, irite edicidir.
Hoş değildir.

Telefon, özeldir.
Milletin donunu merak edip, bakabilir miyim diye izin istemekten hiçbir farkı yoktur nezdimde.

içinizdeki öküze, çüşşşş demeyi öğrenmek zorundasınız!
Sevgilimle telefonunu birlikte incelemistik ama asla ve asla izinsiz gizlice kimsenin telefonunu karistirmadim. Ailem akrabalarim en yakinlarim telefon sifrelerini bilsem de bilmesem de aklima bile gelmez.
Çevremdeki herkes bilir benim telefonuma dahi dokunulmayacağını, çünkü ben kimsenin telefonuna dokunmam dokunanı karıştıranı sevmem, ağır sikerim, o yüzden telefonu ortaya bile koysam kimse alıp karıştıramaz. Hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri, sizde yapmayın, kimseye de müsade etmeyin.
Hadsizliğin en büyüğüdür.

Telefon, en özel kişisel eşya sınıfına girer.
Her kim olursa olsun, izin almadan telefonuna dokunamazsınız, hele hele karıştırmak, asla!

Kadın/ erkek farketmez, Kendinde bunu hak görüp, "Ben, sevgilimin telefonunu karıştırırım arkadaş!" diyen hanzolara da iki çift laf edesim geldi ansızın!

Güven sorunu yaşadığın insanla, nasıl sevgili olunur, nasıl duygu beslenir, nasıl özlenir, nasıl öpüşüp sevişilir çocuuum!
Delirdin mi?
Bebekken, üç kere havaya atıp, iki kere mi tuttular seni?!
Telefonun sahibinin; hiçbir güvenlik tedbirini telefonuna uygulamadığının kanıtıdır.
Büyük terbiyesizlik olduğunu söylememe gerek yok zaten.

Ayrıca birisi size göstermeye fotoğraf ararken galeride geziniyorsa kafanızı uzatıp "hani hani" de yapmayın. O size telefonu uzatır zaten fotoğrafı bulduğu zaman. telefon elinize fotoğraf göstermek için verilmişse de sağa sola kaydırıp başka fotoğraflara bakmaya çalışmayın, görgüsüz bir insan değilseniz yapmazsınız bunları zaten.
Bişey bakayım diye verdi bende bütün galerisine baktım. Saftirik cıbıldak kadın fotoğrafı atmış.
Yapmaktan ve Saklayacağım bir şey olmasa bile bana karşı yapılmasından Hiç de hoşlanmam. Sevmemekle nefret etmek arasında bir yerde kalıyor.
ben pek karıştırmam ama oynarım.
kendi yapılmamasını istemiyorsan, başkasının telefonunu da mahremiyetini de karışırma.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar