bugün

içimizde böylelerinin olduğuna eminim.hani çaldınız bir şey demiyorum ama daha iyisini verebildinizmi. işte marifeet bunu yapmakta...
çok ayıp etmiştir.

ne bakıyorsunuz arkadaş? ben miyim başkasının sevgilisini çalan uludağ yazarı?*
iki sene once yaptığım ve çok pişman olduğum olaydır. Evet. Götüm. Fakat çaldığım kişinin sevgilisi sonradan bana yasin okutmuştur efendim o kızdan onu kurtardığım için sonra kız bana bela oldu. Son.
benimdir. ancak pişman değilimdir daha doğrusu sevgilisini değil ben bu kızdan hoşlanıyorum demiştir ancak daha sonra kızla ben sevgili olmuşumdur. pişman olmamamın sebebi de önüne çıkan her kıza teklif etmesi salça olması, senin her salça olduğun laf ettiğin kıza yengemiz diyeceksek ooo o zaman bize kız kalmıyor.
(bkz: hırsızdır)
bir önceki sevgilim çok dürüstü çalınma girişimlerini önceden söylerdi, ortadan kaldırırdım.
şu aralar bende ortalarda yokum bu sefer yemedi.
buradan peşinen söylemek gerekirse bir ömür iflah olmayacak sözlük yazarlarıdır. gerçi bu ülkede milletin sevgilisini çalmasan da iflah olmuyorsun. neyse lan siktir edin, bir tane vardı kız sevgilisi çukurca da askerdi. ayartsam ayartırdım da vazgeçtim vebali var dedim. keşke yapsaymışım diyorum şimdi. gitti at gibi kız.
Şeytanın uşağıdırlar.