bugün

Başkanlık sistemine hayır diyen hayırcı tayfanın terör saldırısı olunca zırlamasıdır.

Başbakanımız sayın binali yıldırım referandumda evet çıkarsa terör biter, PKK asla belini doğrultamaz dedi. Referandumda evet verip terörü bitirmek yerine hayır diyenler sonra ağlamasın.

Sandıktan Evet çıkarsa ortada terör kalmaz. istikrarlı ve güçlü bir Türkiye için evet, ben de varım.
Anan.

Söyleyeceklerim bu kadar.
bugün terörün olması, yarın israil'e toprak verip sınır komşusu olmamızdan daha olumlu bir durumdur. adam tek başıma merkez ve taşra teşkilatlarını kafama göre oynayabileceğim diyor, siz halen afedersin elizabeth. bugün terör varsa bu millete söz geçiremedikleri için var. hatta iddia ediyorum, suriye'ye girmemizi sağlayamadıkları için darbe girişimi gerçekleşti. başarılı olsaydı yeni iktidarla, başarılı olmasaydı eski iktidarla daha ölmedik kisvesi altında yedirilecekti. ikincisi gerçekleşti. yalansa yalan deyin.
başka analar ağlamasın diyedir amk.
Terör yıllardır var zaten. 1999 yılında neredeyse sıfır seviyesine inmişti. Hükumet düştükten sonra ve akp iktidara geldikten sonra terör iyice azdı.

Son dönemlere gelindiğinde 15 yıl içinde adamlar biz Türkiye'nin bir kısmını alıp özerk devlet kuracağız dediler ve iktidar partisinin hiç sesi çıkmadı. Hatta el ele şarkı bile söylediler. Şarkı söylemeyi geçtim bu şerefsizlerin paçavrası hava limanımıza asıldı. Bu ne demek oluyor yani? Sen 15 sene boyunca terörü besle büyüt sonra başkanlık gelirse biter de. Biz de malız zaten(!) yeriz bunu.

Başkanlık terörü bitirecek bir unsur ama bakış açınızı değiştirin. Adamlar doğu bölgesini alıp özerk devlet kurduklarında tabi ki terör kalmayacak. Neden devam etsinler ki istediklerini almış oluyorlar zaten. Terör bitsin diye ülkemizin topraklarından vazgeçecek değiliz. Bu topraklar kanla alındı, kanla verilir.