bugün

şerefsizlik yapan sevgilidir. aslında artık eski sevgili olmuş olandır.

üzülmüyorum. ama fena halde sinirliyim.

zaten son bir aydır ondan ayrılmak istiyordum. sevgi veya saygı namına bir şey kalmamıştı. defalarca kez kendisinden ayrılmak istediğimi söylemiştim ama bırakmamıştı. sabahlara kadar yalvardığı günler olmuştu hatta. ben de her seferinde dayanamıyor ve "tamam madem devam edelim biraz daha" diyordum. ben gidiciydim şehirden, uzaklara gidiyordum ve artık bitirmek istiyordum o yüzden.

her neyse... bir ay boyunca ben sürekli ayrılmak isteyen taraftım ve o bırakmıyordu. günlerden bir gün, durduk yerde bir mesaj geldi. mesaj ondandı. "çok boktan oldu artık, bitirelim" yazıyordu. hiç uzatmadım, zaten istediğim şey de bu değil miydi... "tamam" dedim.

onun da zaman zaman ayrılalım dediği oluyordu ve ben her zaman tamam diyordum ama sonrasında pişman olup dönüyordu. bu kez öyle olmadı. 2 gün geçti, bundan ses soluk yok. öğrendim ki başka biriyleymiş.

yakın bir arkadaşına, benden ayrılıp o şahıs ile çıkmaya başladığı haberini aynı anda vermiş. benden ayrılmıyordu, boşta kalmamak için anlaşılan. benim yerime koyabileceği birini buldu, alttan sessiz sedasız onunla işi pişirdi ve sevgili olma kıvamına gelince de benden ayrıldı.

ulan kahpe, sana kaç defa söyledim "gel bitirelim güzel güzel" diye. ama adı üstünde arkadaş, kahpe. yapacağını yaptı yani. bana attığı ayrılık mesajının ardından bana mesaj atmadı. taa ki, o şahıs ile kavga ettiği ilk güne kadar.

yüzsüzlüğün de bu kadarı ha... onunla kavga etmiş bana mesaj atıyor orospu =D. "ben x ile çıkıyordum" mesaj da aynen bu. ulan sanki ben bilmiyor muyum ne bok yediğini. "çıkıyordun?" dedim, "evet çıkıyodum ama şimdi biraz karışık ya, salla" dedi, tamam dedim. ondan sonra mesaj atmadı zaten; atsaydı da alacağı cevap çok sert olacaktı.

doğru dürüst öpüşmeyi bilmeyen kızın eli sayemde yarak tuttu, o yarakla da geldi beni sikti. işe bak...

neyse sağlık olsun.
koy götüne rahvan gitsin
memur olması muhtemel kişidir. zira memur risk almaz.
muhtemelen o baska bırı daha ıyı kriterlere sahıptır.böyle sevgılıye de kendını en ıyı sekılde pazarlayan sevgılı denır heralde.
kimseye sevgili olamıyacak pazarlamacı.
pazarladığı da bizzat kendisi olan insan tipi.
bir başkasını bulup garantileyene kadar, diğerini yedekte tutan, boşta kalamayacak kadar zayıf karakterli kişilerin yapabileceği eylemdir. sayıca oldukça fazladırlar, nesillerinin en kısa zamanda tükenmesi umut edilir.
Ona harcanan zamana yazık dedirten sevgilidir. terk ettiği gibi bir daha dönememelidir. dönerse de ağzını payı itina ile verilmelidir.
ya nolacadı.
(bkz: daha iyisini bulunca sevgiliyi terk etmek)
(bkz: başka birisi için sevgiliyi terk etmek)

kısacası şerefsizliktir.
Gerçek ateşin katmanlarını kuşanmadığı, ihtirasın, şehvetin, aşkın, sevginin semtine daha uğramadığı yeni yetmedir.
(bkz: başka biri)

görsel
"sevgili" olamamış sevgilidir ya da kısacası sevmeyi bilmeyen ve haketmeyendir.
ama kullanma kılavuzu halâ sendedir.
Götü kalkan sevgilidir.
(bkz: terketmesin de grup mu yapsın)
sevgilin olmaması gereken kişidir.
o zaman diğerine gitmek gerekir ki, elinde mutlaka 1 tane yedek olmak zorundadır. acını hafifletir, vurur ve anlık keyifler alabilirsin onunla. acı ama gerçek.
bizzat yakın arkadaşım olandır.

lan çocuk askerdeydi be! neyin kafasındasın?
kaypak kişi.
bu tiplerin sevgilisi, nişanlısı, sözlüsü askerdeyken bırakıp giden aşşağılık olan * modelleri vardır ki aman uzak olsun...
özetle budur.
(#12476346)
belki karşı taraf bu kişiyi bulduğu için birini terketmiştir. aynı anda 2 kişinin canı yanmıştır. kendinin de canı yanar inşallah dediğim kişidir.
yalan söylemiştir defalarca seviyorum demiştir sana, sensiz olamam asla demiştir. bir ömür demiştir. ama kenarda birini hep bekletmiştir. sen de kanmışsındır ona. bütün hayatını onun üstüne kurmuşsundur, çok üstüne düşmüşsündür. sıkılır bir yerden sonra. itin birine gider. aynı muameleyi de ondan görür büyük ihtimalle. beter olsun.
O buldugu birinide bir baskasi için terkedecek olan sevgili.
başka birini bulmasına rağmen terk etmeyen sevgiliden iyidir.
güncel Önemli Başlıklar