bugün

bazı öğretmenlerin emeksiz para kazandığını iddia etmek.

öğretmen denmiş, emeksiz denmiş. aynı cümle içinde kullanılmış. o noktaya gelene kadar ki emekler hep yalan mı yani.

(bkz: baştan kural hatası)
sekiz saat derse girmişim.eve geldim yorgunluktan geberdim. şimdi bu başlık için bu kadar stresli, gergin ve yorgun olmama,üstelik hayatımın en zor günlerini geçirmekte olmama rağmen hakaret türü bir tepki vermek, herşeyden önce biz öğretmenlere yakışmaz,
da ayıp değil mi güzel kardeşim her fırsatta öğretmenlere sarmanız?yazık değil mi mesleğini elinden geldiğince yürütmeye uğraşan sizler için hayatlarını harcayan hocalarınıza hakaret etmek? üzücü olan sizi yetiştirenin bizler olması başka değil.
bazı öğretmenler denmiş dikkat ederseniz. her öğretmene laf atma durumu değil.
alışmadık götte don durmazmış atasözüne örnek önerme.

senin öğrenmeye niyetin yoksa öğretmen ne yapsın.

ayrıca eğitim sisteminin bu kadar dejenere olmasının suçunu öğretmene değil, milli eğitim bakanlığı ve hükümete atacaksın.
'Bazı' denildiğinden inanılmaz yerinde önerme. işini yapıyorsan zoruna gitmesin örtmen arkadaşım. Hatta senin şikayet ediyor olman lazım, yata yata karpuz oldu bunlar diye.

Edit: işini yapmayan yani 'bazı' olanlar da var aramızda heralde ki eksilemiş. Canım benim.