bugün

son zamanlarda farkettim, kadınların genelinin dünyaya hiçbir faydası yok aq.

telefonu, televizyonu, bilgisayarı, interneti vs. herşeyi icat eden biziz, dünyayı geliştiren biziz, e bu kadınlar ne yapıyor ? dünyaya katkıları ne ?

marie curie falan diye azınlıktan 3-5 kişiyi göstereceksiniz muhtemelen. genelinden bahsediyorum.

satrançta 1 tane bile kadın dünya şampiyonu yok. e şimdi diyeceksiniz ki "erkekler kadınları engelliyor" sadece ortadoğuyu düşünmeyin, kadana, amerika vs. tüm dünya ülkelerini baz alın. kanada'da erkekler mi engelliyor kadınları ? amerika'da erkekler mi engelliyor kadınları ?

bana kadınların dünyaya yararlı olduğu bir tane örnek verin ama azınlıktan değil genelinden.

edit : doğurganlık bir başarı değildir, hayvanlar da doğum yapıyor ve çocuklarıyla ilgileniyor.

edit2: mantıklı cevap vermek yerine "cinsoyotçoo ühüü :((" demek daha kolay tabi *

(bkz: acı gerçekler)

edit3: hala "kadınlar bilim dünyasında engelleniyor" falan diye şizofrenik bir şekilde ağlıyor birileri *, ağlamayın kanıt gösterin.
kanada'da kim engelleniyormuş ? amerika'da kim engelleniyormuş ? yeni zelanda'da kim engelleniyormuş ? almanya'da kim engelleniyormuş ? boş bahaneler uydurmayın.
Erkekleri kadınlar doğurur. Ve yetiştirir. Annenin rolü cocuk üzerinde çok büyüktür. Daha ne yapalım. Babalar çoğu zaman bezi bile değiştirmez. Çocuğa bir gün baksa sıkılır. Çok doluyum yemin ederim.
O satranc sampiyonlarini elektirigi ampulu bulan adamlari doguranda bi kadin.
(bkz: sikerken iyi ama !)
(bkz: zübeyde hanım)

kadınların dünyaya faydası yokmuş ! peeeh... sana kahvedeki dayılar inansın.

edit: 4 sözlük akp lisi tespit ettim eksi atıp kaçarsınız zaten. çok kadar korkaksınız ama mahkeme salonunda aslan kesiliyorsunuz.
(bkz: barbara mcclintock)
Kadınların ıyi eğitim görmesi gerekiyor. Boyle embesiller gelip başlık açmasın ve biz bunlara maruz kalmayalım.

Egitim ailede başlar.
Tarihten, gündemden bi haber olan, araştırmayı at gözlüğünü takıp yapmış olan yazar beyanıdır. Cevap vermeye kalkarsanız cahilliğinin sınırlarını da görebilirsiniz.
acaba bunun sebebinin kadınların kendileri için gelişmeye kapalı bir dünyada yaşamaları olabilir mi ? şu an bile kadınların bilim dünyasında yaşadığı olayları bilmediğiniz çok belli, lütfen bilim dünyasına hakim olduktan sonra bu tür açıklamalar yapın yoksa komik oluyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar