bugün

ya ben ne erkekler tanıdım yatakta çok pasiflerdi ama küvette harikalar yarattılar.

genelde su grubu burçlarıdır. yengeç, akrep ve balık. aynı zamanda denizde de çok iyi sevişeceklerini düşünüyorum.

eğer siz de sevişirken konsantre olmakta zorlanıyorsanız ya da performansınızı tam olarak yansıtamadığınız düşünüyorsanız bir de küvette deneyin, bana dua edeceksiniz. bu da size ikinci kıyağım olsun. öpüyorum.
jakuzide sevişen zengin erkeklerin kendisine bakmamasıyla küvetlere kadar düşmüş kezban beyanı.
bir harun abinin uğraşısı. harunsun sen harun! kendin ol.
(bkz: Böbrek avi)
gay beyanıdır. (bkz: harun abi)
https://www.youtube.com/watch?v=G0tGVZcaOaw
Aslan burcu erkeği olarak bir türlü beceremediğim eylem. Ayağım kaydı düştüm götüme platin taktılar kürt idris gibi yürüyom ya la.
suyun kaldırma kuvvetinden faydalanan erkeklerin tercihidir.
Vücudunu iyi kullanabilen kıvrak erkeklerdir. O küvetin eğimlerine yaslanarak acaip hareketlerle bir alta bir üste geçerler işte ne biliyim hatunu şekilden şekile sokarlar falan.

Bize de neyse amk la! Niye girdiysek bu başlığa, yetmedi bir de entry girdik!
kiminin her yerde gücü kuvveti yerindedir kiminin gücü küvette yerindedir.
kimi belki de türkiye'de iyi sevişemiyodur da kuveyt'te iyi sevişiyodur. nerden bilebiliriz.
sadece duşu olanların üzüldüğü durumdur. Duşta denemeyin kafanızı kırarsınız. Sonra ortopedi servisinde anlat derdini. Ek olarak teknik bir konudur. Vücut uzunluğuna, partner uzunluğuna ve en önemlisi küvet şekline bağlı bir durumdur. Havalandırma boşluğunun ayrıntısı unutulmamalıdır. Zira ertesi gün evsahibiniz ya da üst kattaki teyzenin suratı ile havanızın sönmesi muhakkaktır. Havuzda ise yüzme bilmek önemlidir, zevkten boğularak ölmenin bir yolu da bu olabilir.