bugün

bayrampaşa ilçesinde bulunan gsgm ye ait stadlarımızdan bisi olup şu an istanbulspor ve yıldırım bosna spor kulubu'nun maçlarını oynadığı 3200 kişilik oturma kapasitesi olan stad.
7 mart 1990'da suikaste kurban giden gazeteci çetin emeç'in anısına yapılmıştır. bayrampaşa'nın altıntepsi mahallesi'nde bulunan stad 2006'da çim sahaya çevrilmiş. bir dönem istanbulspor burada yapıyordu maçlarını.
Ben bu stadyumda çok maç izledim. Özellikle 10 sene kadar önce istanbul un çeşitli kulüpleri burada maç yapardi ben de musait olursam gider izlerdim. Altintepsi mahallesinin içindedir. Bazen kaleci degajlari ve savunmadan rastgele ileri sisirilen toplar stadyumu aşıp etraftaki evlerin camına, balkonuna falan giderdi. Top cama dank diye çarpınca da ev ahalisi cami açıp noluyo lan diye camdan dışarı bakardi. Sinirlenen amcalar futbolculara bağırırdı bir daha top oynamayin burada diye. Evet lan aynen böyle olurdu. Trt 1 den canlı yayınlanan profesyonel futbol maçında amcanın biri sahadaki milletvekilinden çok para kazanan profesyonel futbolculara burada top oynamayin kardeşim diye fırça atardı.