bugün

ayıptır, yazıktır efendim. biri sizin memleketinizi görmezden gelse hoş olur mu? bayburt vardır. gitmesek de, görmesek de.
bende o kanıdaydım ama gördüm bütün ön yargılarımdan vazgeçtim bayburt diye bir şehir var bi dere iki yaka inanmazsan git bak.
Dedekorkut ve bayburt'lu zihni'yi yok sayabilecekseniz dogru tespitdir.
2 ay yaşamışlığım var, bayburt diye bir şehir var.
Kesin bilgi yayalım.
geçen bir sultanmurat yaylası üzerinden gitmiştik .bayburt demişlerdi ,bak şimdi şüphelendim .
bayburtluyum, plaka 69 *

edit: bayburtluyum şahitlerim var valla.
Var diyorlar ama bilemiyorum dediğim olgu. Ne bilinen bir yöresel yemeği, ne gölü, ne bir şeyi var. Acıların il'i bayburt..
ilginç bir şekilde aksi ispatlanamayan gerçektir. yok amk yok hiçbi yerde bayburt diye bi yerden bi iz yok!
pendiğe bağlı kaynarca semtini bilmeyen kişi beyanatı. buraya gel elini sallasan bayburtluya çarpıyor. burdan bayburt'a otobüs kalkıyor. (bkz: kaynarca)
Bayburt ne?
bayburtluyum, nickimin sonundaki 69 plakamızı temsil eder. Sorularınız varsa alırım edit: doğma büyüme istanbul yalnız ona göre sorun
doğrudur. allah aşkına:

görsel

şehrin hepsi bu kadarmış la. bu ne böyle il mi olur ? köydür o köy.
Biz edebiyatta bayburtlu zihni diye biri isledik ama turunun son ornegiydi galiba.
bayburt aslında tyler durdenin il olmuş halidir.
bayburtlu olduğunu iddia eden varsa da muhtemelen ajandır! bizim bayburt u var sanmamızı istiyorlar.
genel seçimlerde yalnızca 1 miletvekili çıkaran tek ilimizdir.
Tarih hocam bayburtlu olduğu için varlığını bilmekteyimdir.
Aşırı yobaz birisi, acaba tüm bayburtlular böylemi?
Bayburtluların varlığı, Bayburt'un varlığının delilidir. inanmıyorsanız da saygı duyun lan şerefsizler!
Uzaylıyla sevişen bayburtlu arkadaşım da var sana onu da getirecem...
(bkz: benim bayburtlu arkadaşlarım var)
bi dönüp etrafımıza baktığımızda karşılaşacağımız gerçektir. iddia ediyorum şu an sözlükte online olan 750 yazardan hiçbiri bayburt lu değildir ve hatta bayburt lu bir tanıdığı bile yoktur. haberlerde vs de hiç adı geçtiği duyulmadı.

evet arkadaşlar. yıllarca kandırıldık...