bugün

bir amerikalı bayan profesörün araştırmasının başlığıdır. bu araştırmaya göre bayanların erkeklere göre düşündüğünü ifade etme sinirleri %11 daha fazla. bayanlar seksi haftada bir kez düşünürken erkekler her 58 saniyede bir düşünüyorlar. araştırmanın yöntemi ise ilginç olsa gerek..
erkekleri memnun eden, bayanları çıldırtan tespit.
erkeklerin kadın kısmısından daha akıllı olduğunun ispatı..
kadın milletinin çenesi çok çalışır. doğru tespit.
düşündüklerini söylerler.
erkekler de onları aslında düşünmediklerini söyleyerek tavlarlar:
çok seksisin..
çok güzelsin..
seni seviyorum.. gibi..

burada aptal kim!?
aptalı oynayan mı!?
aptal olan mı!?
(bkz: düşün düşün boktur işin)
(bkz: hadi oradan)
tipik bir tamer karadağlı sözü.
çok yanlış bir tespit, çok yanlış bir önerme, çok yanlış bir araştırma sonucu. - seks - öncelikle erkeklerin her 58 saniyede bir seks düşündüklerini nasıl araştırmışlardır .- lan biri kesin seks dedi - böyle bişey yoktur, ben kendimden biliyorum efendim. onca işin gücün arasında - ya seks mi yapsam - durmadan seks mi düşünülür? yada hadi diyelim ki düşündüler ki; olmaz ya; diyelim ki düşündüler - seks seks seks seks - kadınlara hiçmi düşündüremiyorlar. bir erkek ortalama dakikada bir düşünüyorsa gğnde 1440 haftada 10080 kere seks düşünüyor. 10080 kere seks - evet ya seks; süperr - düşünen bir erkek karşısındaki kadına sadece 1 defa mı düşündürebiliyor.

bundan çıkarılabilecek sonuç şudur; amerikalı kadın profesör frijittir, feministtir, erkek düşmanıdır. - şimdi bi oral ne güzel giderdi bee!! - erkeklerin 58 saniyede seks düşündükleri yanlıştır, yalandır, alçakçadır. nihayetinde ben kendimden biliyorum ya - seks seks seks seks seks seks -
hangi milletten kadın ve erkekler üzerinde yapıldığını merak ettiren araştırma. amerika veya avrupa'da yapılmış gibi görünüyor.
önerme şu şekilde açılırsa 'bayanlar düşünür ve düşündüklerini dile getirir, erkekler ise o sırada düşünme eylemine başlarlar' kabul edilebilir hale gelir.

erkeklere taş attığım ya da her hangi bir bir olumsuz anlam barındıran düşünce ile aşağıladığım düşünülmesin. doğru ya da yanlış, bu benim gözlemlerimden ibaret bir düşünce sadece.

kadınlar her hangi bir olay veya insan karşısında istemsizce de olsa bunu düşünür kendince analiz eder ve bu konuda hissettikleri ile düşündüklerini netleştirir. sonrasında ise yanında bunu paylaşacağı birisi var ise ve gerekiyorsa sözcüklere döker.

erkeklerin ise kafası biraz daha farklı çalışır. kişi, olay ya da mesele direk biçimde onları ilgilendirmiyor ise üzerinde düşünmeye ya da bundan bir sonuç çıkarmaya ihtiyaç duymazlar ve yapmazlar.

erkekler sadece kendilerini ilgilendiren kişi ve olaylar üzerinde düşünür ve yargı belirtirler.

bir kadın ve erkeğin üçüncü bir kişi ile tanıştığını düşünelim, ortamdan ayrılırken kadının bu üçüncü kişiye ilişkin az da olsa bir gözlemi ve düşüncesi vardır. sıcak bulmuştur, soğuk bulmuştur, mutlu bulmuştur, mutsuz bulmuştur vs vs vs

erkeğe dönüp sorar - x kişisi için ne düşündün?
genellikle erkekten alacağı cevap hiiiç ne düşüneceğim ki biçimindedir. tabii çok seksi çok güzel vs vs, değilse duruma göre -memeleri çok güzel de olabilir. (bak burda sataşma var kabul ediyorum)

erkek bütünü görür kadın detayları ile görür, bu kadının kafasının daha analizci çalıştığını gösterir.

kadınlar düşüncelerinin de dağınık durmasını istemezler düşüncelerini adlandırılıp sınıflandırılarak derli toplu çekmecelerine yerleştirmeden rahat edemezler.

kimseye lafım yok, kadın ve erkek beyni farklı çalışır bu kadar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar