bugün

aleyküm selam.

--spoiler--
şu sözlüğe üye oldum ki hani böyle hükümetimizin başarılarından, fethullah gülen'in çalışmalarından ve duble yollardan falan bahsedip insanları bilgilendireyim diye ama bu bayan yazarlar yüzünden yapamadım bunları.
--spoiler--

niye yapamadın? sözlük kızları her gün sana mesaj atıp, boşver fettulahı da gel benimle konuş mu dediler?
duble yolları siktir et gel iki duble rakı içek mi dediler?
kaldı ki sana ne elalemin kızlık zarından? nikahına mı alacaksın sözlük kızlarını? sözlüğe üye olurken imamı da yanında mı getirdin nikah için?
allah'ın banka hesap numarasını bilmediğim için gerçekleştiremediğim havale işlemidir. bilenlerin ise en yakın iş bankasından yapabildikleri durum.
cinsel obje olarak kullanılıyor oldukları için kendileri değil sapık ve görmemiş yazarların sorumlu olmasından mütevellit, kendilerinden tiksinmeyip hayatlarına ve düşüncelerini dile getirmeye çekinmeden devam eden tüm bayan yazarlarımız allah a emanet olsunlar. iyi ki varlar, onlar da olmasa kapalı kapılar ardındaki kadınların hayaliyle bile kendinden geçecek sapıkları elleriyle 1. sınıf vatandaş ilan etmiş olacaklardı.
bu kadar orospuyu rüyamda bile görmedim namus beyinde ne demek lan kim kimin beynini sikmiş.