bugün

alfa homo sapiens sapiens olmayan yazarlardır. bir alfa erkeğini kıvrak kelime oyunlarından tespit eden dişi yazarlar istemsizce de olsa pm gönderirler.
Gereksiz bir yaftalamadır. Bayan yazarlardan mesaj almamayı eksiklik olarak görmek saçma. Zira bayanlardan mesaj alsam garip olurdu.

Neyini begenmediniz bunun hafız? Bu cok merak ettigim bir konudur.
bayan değil kadın denir. kız da denmez.
bayan diyen kıro, kız diyen ergendir.
Hepsini kovuyorum istemiyorum mesaj falan lütfen mesaj atmaz misiniz!
Kızlardan mesaj almayan ve mesaj atmalarına engel olan Abazadir.
(bkz: atayım mı)

intihar etcem zaten. ölmeden gariban sevindireyim.
gerçek bir alfa erkeği bayan değil aşifte, kaşarella da dese seri halde mesaj yazdıklarını bilmeyen zavallılardır.
gelen mesajdan cinsiyet ayrımı yapmayı nasıl başarıyorsunuz anlaşılmayandır.
buralar hep alfaydı önceden.
bayan bakınızı vermekten bıkmayan bayan yazarlardan bile mesaj alamayacak kadar zavallılardır.
Ne güzeldir, alacaksın peki ne yapacaksın çok mu zatı muhterem olunuyor?
aldıkta ne oldu sanki? erkeklerle ettiğimiz gibi muhabbet ettik işte. ulan kız deyince anında yavşayan adamlar var sözlükte pes. siz her selam verene böyle yavşarsanız kızlar tabi bakmaz size.
bayan yazarların mesajlarında fuboldan ve cumhurbaşkanlığı seçiminden bahsettiğini zanneden zavallılardır.
Bayan yazarlarin butun sozluk erkeklerine ozel mesaj attigini dusunen zavalli beyani.
burada mesaj atmakta almakta kabahat olduğundan artık sallanmayandır. zaten kimseye de mesaj atmışlığım yoktur. bazı dişi yazarlar iğnelemek için mesaj atarlar arada ama çok da sallamıyorum. normal olanları da zaten atmazlar.

kaldı ki, buraya bu amaçla gelmiyor herkes...
haşmet ibriktaroğlundan mesaj alıp sevinen gariplerdir.
Yazışmaya değil yazmaya geliyorsa bu durumu umursamayan yazarlardır.