bugün

erik-man.
erik cartman diyerek artırıyorum. kendisiyle ve yukarıda yazanlarla hiçbir konuşukluğumuz yok zaten sözlükte yalnız takılıyorum neyse.
Edebiyat yapma aslanım... Öyle 6 paragraf yazınca olmuyor bu işler. Afilli laflarla da burada konuşanları susturamazsın. Küfre başvurmuyormuş lütfettin ya sağolasın. Tekrar söylüyorum delikanlılık edebiyatla değil icraatla olur. Sevme bahanesinin altına da sığınma konuştukça batıyorsun. Seven insan sevdiği insana iltifat etmez, ağzından çıkan lafları da inkar etmez. O yüzden dediğim gibi sen ufaktan yol al bence yoksa hayatın boyunca bir daha erik yiyemeyecek duruma geleceksin zaman geçtikçe.
(bkz: yazık la kimin frodosuysa)
Allaha dua etmesi gereken yazar. Ya da neye inaniyorsa ona. Zira kendisi paradise05 olayindaki gibi seneler sonra bile anilabilir. (bkz: allah sen buyuksun)
afilli kelimelerle cümle kurup, siktiri boktan uslüba sahip kürek yazar. böyleleri genelde günlük hayatta sırtları kambur 40 kilo ama tam özgüvene sahip denyolar oluyor genelde. hayırlısı gülüm.
Köylü Fetişisti yazar.
hayır frodo bey kadar hanım kızımız da suçlu ya. ne zaman baksam frodo beyi konuşuyorsunuz. hanım kız bariz offside.

by the way ; check this out , dont you take ? , huh ? http://galeri.uludagsozluk.com/30/erik_65244.jpg
(bkz Arkadasa buz gibi erikli su gonderelim)

Ecem ecem ici kavruldu zaar.
Korumam altindaki yazar. Simdi dagilin.kist.
öz kültürümüzde düriyenin güğümleri neyse sözlükte de frodo nun erikleri odur.

kütür kütür dür yane. *
allah cezasını versin o eriklerin de bay bilmem nenin de zira erikten soğudum yemin ederim.

erikten soğutan bir eziğin erikleridir.
kütür kütür sulu sulu olan eriktir.
bu erik muhabbetini biri anlatsa iyi olurdu.
yol arkadaşı sam tarafından höpürdetilecek olan eriklerdir.
-sam sam nasılsın , sam nasıousın?

+....

-samm ?

-sam ? nasılsın
yeter nan yeter yeter yeteeeeer! diye sitem ettiren konudur.
bu gece de açmayın şu mevzuyu içimiz kurudu!
affına sığınarak:

(bkz: eric djemba-djemba)
bir erik. pardon yazar.

tanım da yaptığımıza göre, sus kız birgül demek istiyorum kendisine. ortalığı karıştırmakla meşgul şu an. sus otur önündeki eriği bitir önce sen. bi karış boyunla her şeye atlama öyle. abi tavsiyesi.
gün gelir eriğin kilosu da düşer. haberin olsun yane.
bi yeri kalkmış yazar. mesaj atıyo ama geri dönüş yok. yok yani bi şey bekledigimden değil kufure küfürle karşılık vermek gerekir. sovdum simdi ve üzgünüm. keşke sovmeseydim. bari sen de bana söv yane.
iyidir, zararsızdır üzerine gitmezseniz , kurban olun siz toplarını yalayın frodonun.
tipini görünce annem bilgisayar kullanmamı yasakladı.
kenan evrenin cenazesinde saf tutmuş diyorlar..
2 gündür sözlük gündeminden düşmeyen skandal isim.
Panpa sen hayırdır?