bugün

gavurlar bizi sevmiyor.
tek sebebi müslüman ve osmanlı mirasçısı olmamız.
bu her zaman böyleydi
hep böyle olacak.
''sen onların dinine dönmedikçe ne yahudiler,ne hristiyanlar sizden asla razı olmazlar.''
bakara s,ayet 120.
kim allah (CC) tan iyi bilebilir ki?
habil kabili bu kadar kıskanmamıştır ya bu ne.
Yurtdışında yaşayan bir gurbetcinin lafları;

""NEYMiŞ BATI BiZi KISKANIYORMUŞ,ULAN SENiN 80 BiN LiRAYA ALDIĞIN MAZDA ARABAYI YUNANiSTANDA 25 BiN LiRAYA SATIYORLAR,SENiN 34 BiN LiRAYA ALDIĞIN ESKi KASA BMW'Yi BURADA 6 BiN LiRAYA SATIYOLAR,BATI SENiN NEYiNi KISKANSIN LAN ÇOMAR? SEN 15 LiRAYA DOLMALIK BiBER ALIYORSUN BURADA DANA PiRZOLA 14 LiRA DANGALAK,BATI SENiN NEYiNi KISKANSIN? .ÇOCUK TECAVÜZÜNDE DÜNYA LiDERi OLDUĞUNU MU KISKANSIN? KADINA ŞiDDETTE DÜNYA iKiNCiSiNi OLMANI MI KISKANSIN? EĞiTiMDE 120 ÜLKEDEN 109. OLDUĞUNU MU KISKANSIN? KENDi MiLLETiNDEN OY ÇALAN HÜKÜMETiNi Mi KISKANSIN? BiTMiŞ TURiZMiNi,TEKSTiLiNi,SANAYiNi Mi KISKANSIN? SAMANI AMERiKA'DAN KURBANLIK HAYVANI ARJANTiN'TEN iTHAL ETMENi Mi KISKANSIN? ÇÖKEN EKONOMiNi Mi KISKANSIN? 5 MiLYON SURiYELiNiZi Mi KISKANSIN? ARTIK IRAK VE SURiYE iLE AYNI KATEGORiDE ANILAN BiR ÜLKE OLMANIZI MI KISKANSIN? BATIDA EN DÜŞÜK ASGARi ÜCRET 5 BiN LiRAYKEN SiZiN 1300 LiRALIK ASGARi ÜCRETiNiZi Mi KISKANSIN? BATIDA EN DÜŞÜK iŞSiZLiK MAAŞI ÜCRETi 7 BiN LiRAYKEN SENiN 900 LiRALIK iŞSiZLiK ÜCRETiNiZi Mi KISKANSIN? BiZiM BURADA EMEKLi SANDIĞI,SGK,BAĞKUR PiRiMi ÖDEMEK DiYE BiRŞEY YOK,MAAŞINDAN HiÇBiRŞEY KESiLMiYOR,KiM OLURSAN OL YAŞIN DOLDUĞUNDA DEVLET TARAFINDAN EMEKLiLiK HAKKINA KAVUŞUYORSUN,BURADA FABRiKA BEKÇiLiĞiNDEN EMEKLi OLAN BiLE HER YIL AiLESiNi ALIP DÜNYA TURUNA ÇIKIYOR SENiN GiBi ELiNDE KUMANDA TELEViZYON KARŞISINDA APTAL OSMANLI DiZiLERi SEYRETMiYOR BE AVANAK ! ULAN BiZ BURADA ÖĞRENiM GÖREN STAJYERLERE BiLE AYDA 820 EURO STAJ MAAŞI VERiYORUZ,HEMDE YEME iÇME,EĞiTiM,LOJMAN VE SAĞLIK HiZMETLERi DAHiL TAMAMEN HERŞEY BEDAVA !..O ÇOCUK 2 AY STAJYER MAAŞINI BiRiKTiRiP AŞAĞIDAKi BU BMW'Yi ALIYOR ÜSTÜNE DE 140 EURO PARASI ARTIYOR BE GERiZEKALI BATI SENiN NEYiNi KISKANSIN LAN !

Gurbetçi bir vatandaşınız..""
Yav ziktiret batıyı, bi çay koy da içek.
Batı chp nin iktidara yürüyüp her yeri teknoloj aman " heykellerle " donatacağını kıskanıyor. Bu akp erduğuan, hep onların projesi! Sizin heykelden, haram özgürlüğünden bir cm ileri gitmeyen, kıt aklınıza beygir septire.
Almanyada bile araplarin 2.sinif vatandas goruldugu ulkede 3.sinif vatandas durumuna dustuk ya diyecek bisey yok . Bakin size gercekleri soylim kiskanmiyorlar tam aksine bide yanlis dıs politika yuzunden nefret edilmeye baslandik . Her neyse madem turk vatandasi kiskanilan hale gelmismis gidin bi vize almaya calisin bakalim alman konsolosluguna sade vatandas pasaportunla bakalim gelebiliyormusun kiskanan ulkeye . Git dene deki davetiyen olmadan ben 3 ay sikim tassagima denk almantada turist olarak tatil yapmak istiyorum hadi git de .
görsel
Onların köprüsü mü var, havaalanı mı var, duble yolları mı var çıkmaz sokağa girdiğinde acaba yol var mı lan hissini yaşamadıkları için kıskanıyor olabilirler mi, belediye kepçeleri kar altında kalır harika manzarası olur onların ki gider yolları acar vay be biz çalışalım adamlar yatsin kıskanıyorum demez mi hatanız var...
kıskanılan şeyler genelde vatandaşın söğüşlendiği avrasya tüneli orhangazi ve 3. köprü.
yap işlet devret ile geçiş garantisi verilen köprüler.
3. havalimanında dönen rant ise milyarlarca dolar. atatürk havalimanındaki araziye ise konut avm otel yapılması kaçınılmaz.

batının kıskandığı bir üretim tesisi bir buluş bir marka bir atılım yok nedense.
Pusulası bozuk olan şahıs beyanı.

görsel

Resim, fikir alıntıdır. Hemfikirlik beyanimdir.
http://www.dw.com/tr/abdd...e-k%C4%B1nama/av-39139568
"batı sürekli olarak şahsıma saldırıyor neden? çünkü güçlü bir türkiye istemiyorlar" şeklindeki klişe söz.
görsel
hitabetin sonlarına doğru ehonomi çoh eyi ve yol yabdı sözlerini duyacağımız bir tür laf salatası.
Batı yeni sınav sistemimizi kıskanacak diye ödüm kopuyor.
tutuklu gazeteciler:
Norveç: 0.........isveç: 0
Danimarka: 0...Finlandiya: 0
Hollanda: 0......Almanya: 0
Fransa: 0.........ingiltere: 0

Türkiye: 176

batı bizi kıskanmasın da kim kıskansın.
tek bir gazeteci bile tutuklayamamışlar. sıfır çekmiş dingiller.
hasetinizden çatlayın e mi.
görsel
bize büyü de yaptırır bunlar. elemtere fiş, kem gözlere şiş !
KARdeslerin birbirini kiskanmasi son derece normaldir.
görsel
Batı bize acıyor.
özellikle Almanya'nın başında olduğu Türkiye'yi kıskananlar listesi vardır, neden almanya bu listenin başında? senelerdir bir şahin, kartal gibi kuş serisi otomobil üretememektedir! varsa yoksa audi, porsche siz bunları mı kullanıyorsunuz? gerek yok gerek yok ben size tofaşı getirecek filan. (bkz: swh)
aynen manyak mısın saman ithal eden türkiye'yi köpek gibi kıskanıyor batı.
Bunu diyen insandan hemen uzaklaşın.
Yoksa beyin hücrelerinizin bir bölümü kaybedersiniz.
Bati sadece dogal güzellik ve tarihi yerleri kiskaniyor bir de 4 mevsim yasamamizi.