bugün

görsel
tabii ki.
https://scontent-frt3-1.x...4e85aa6c9&oe=57D26C75
görsel
he zaten ineklerde uçuyor.
Ufff kesin ústün türk ırkımızı oluşumuzu kıskanıyorlardır. Yersen. Zaten bu işler ne kadar yersen.
https://scontent-lhr3-1.x...681d3eba2&oe=57EE4F23
:D tepkisi verilesi cümle.
sadece kıs tarafı doğrudur, maalesef batı bize kıs kıs gülüyor.
amerika, rusya, çin, zimbabwe bize karşı birleşti.
O çok sevdiğiniz Batı'da yaşamakta olan bir gurbetçi kardeşiniz olarak sunu diyebilirim:

Batı Türkiye'yi sadece kıskanmakla kalmıyor, kıskançlıktan ku-du-ru-yor! (bkz: batı nın amk ben)

Ya kardeşim, Almanya'da Türk akademisyenlerin %70'i Türkiye'ye kesin dönüş yapıyor.

Türkiyemizi, kendi vatanımızı kötülemeyi bırakın artık. Çok sevdiğiniz ve hayran kaldığınız Batı'ya gelinde görün nokta nokta noktayı.

(bkz: Cennet vatan Türkiye)

Yüksek lisansın bitmesine bi kaç senem kaldı, diplomayı alır almaz türkiyem'e geliyorum.
ortadoğuda sık kullanılan bir cümledir. genelde ülkelerini batıranların yandaşları söyler.
bence bize götüyle gülüyor.
hep havalanının sebep olduğu şeyler bunlar.
Hepsi akın akın buraya geliyorlar zaten. Konya'da Yozgat'da seninle yaşamak için can atıyorlar.
Batının bizi kıskanması Ibrahimoviçin Umutu kıskanması gibi bir olay.
çok gariptir ama komşunun bahçesindeki çim her daim daha yeşil görünür.
hangi batı? nereye kime göre batı?
fransa da uzay üssü var, almanya desen bmw ve mercedesi var. italyaya bakıyorsun koskoca ferrarisi var. say say bitmez.
ama neymiş efendim "batı biziiii kiskaniiyiiiiii". nedenmiş efendim, çünkü yol yaptık.

tam bi çomar afyonu olan söz.
yollarımızı kıskanıyorlar! reisimizin dik duruşunu kıskanıyorlar!

şaka yapayım dedim de gene de kendimi tutamadım *
görsel
ekonomin yerlerde ülkende iç savaş yaşanıyor para birimin birkaç dandik afrika ülkesi hariç hepsinden değersiz üretim sıfır dışarıdan parada gelmiyor artık batı senin neyini kıskansın amk çomarı.
bunca rezilliğe rağmen bunları nasıl başta tutuyorlar kıskançlığı olabilir.
görsel
Bati zamaninda burayi isgal edip alamadığı icin şükran ediyormuş. Basimiza bela etmedik tanridan, amen.. Diye meryem ananin önünde egiliyormus. Ne kiskanmasi