bugün

kimse zengin'in malı züğürt'ün çenesini yorar tarzında cümleler yazmasın.

yahu bu çocuk 19 yaşında değil mi? nasıl alabiliyor 300,000 euroluk arabayı ?

19 yaşında liseyi yeni bitirmiş biri 300,000 euroluk araba alabilir mi?
o bilinçle yakında ondan iner, belediye otobüslerinin müdavimi olur.
(bkz: her şey olur).
adamın parası varsa alır arkadaş.
benim de olsa ben de alırım.

not: batuhan karadeniz kazandığı parayı hak ediyor mu orası tartışılabilir efenim.
üç kuruş etmeyen adamın 300 bin euroluk oyuncak almasıdır.
en az 3.000 euro da kasko desek...

6 aylık vergisi bilmemnesi bu araba 315000 euro ya gelmiştir. rahata erdiği sanılmasın daha temmuz pulu var bunun... vizeden geçer zaten, sorun olmaz...
adam yeteneğini pazarlıyor hocam. nihayetinde alıcısı var ve parasını kazanıyor. neden kızıyorsunuz? bu çocuğu talep edenler varsa, çocuk o kendi yeteneği ile kazandığı parayı dilediği gibi harcar. nitekim bir fabrikatörün çocuğuna aldığı aynı değerdeki arabadan daha makbuldür, kendi kazanmış ve almıştır. sana, bana, alayımıza bok yemek düşer. arz-talep meselesi, çocuk yeteneğini pazarlayıp satmış.
efendim profesyonel futbolcular maç oynayacakları haftalar 5 gün, maç olmayan haftalar 6 gün ortalama 2.5 saat güneş sıcak yağmur çamur demeden antrenman yaparlar, sarfettikleri eforda hatırı sayılır derecededir. dolayısıyla yaş farkı sınırı olmaksızın kazanılan paranında etkisiyle lükse rahata düşkün olurlar. kimse her gün 2.5-3 saat kıçından ter akıtıp doğan slx le evine dönmek istemez. ha derseniz ki olimpiyatlarda madalya kazanan sporcularımızda aynı şeyi yapıyorlar onlar niye alamıyor orasını devlet babaya danışmak gerekir. batuhan, dediğimiz gibi 19-20 yaşlarında bir çocuktur, genç bir erkek olarak lükse, gösterişe düşkün olabilir, hatırı sayılır derecede de parası vardır, bu durumda o arabaya ben mi binmeliyim batuhan mı sorusuyla entry biter.

editasyon: aklıma geldide inşallah babası ali ağaoğlu gibi değildir, yazık olur arabaya.
biz 19 yaşındayken pendik'ten kadıköy'e gitmek için babamızdan para isterdik ki o verene kadar kırk takla attırırdı, elin oğlu çıkmış 300bin dolarlık araba alıyor. ayıp. pes. yok artık.
al sana feda dedirten olaydir.
daha liseye giden zengin piçlerINın bindiği 500 bin euroluk arabalara şaşırmayıp, sırf beşiktaşlı diye batuhan'a şaşıran yavşakları görmemizi sağlamıştır. Bi yerde patlayacak birileri. Sabır taşı çatliyacak artık.