bugün

perfect worlds tarafından yapılmış ve sunulmuş oyundur. oyun joygame tarafından türkçeye çevrilmiş ve türk mmorpg severlere sunulmuştur.
Atlantis square'yi adli haritayi degistirmeden once ne efsane oyundu ya.

Kucuklugumun oyunlarindan, ortaokul yillarimda ticareti sevmeme yol acan oyundur kendisi, oyunda seviye almaz kendime ucuz zodiac pet arardim. Biraz gelistirip satardim. Oyunda inductee diye bir sistem vardi.

Yillar oncesinde heryere bu kodlari yazardim. Sonradan her hafta buyuk bir servet niteliginde oyun parasi geliyordu. Kaydettigim oyuncular sayesinde, cok zevkliydi ama her seyin sonu oldugu gibi bu oyunun da sonu oldu.

(bkz: Atlantis square) adli haritayi igrenc bir haritaya cevirdiler ondan sonra oyuncular azaldi gitgide, bu olaydan 1-2 sene sonrada (bkz: joygame) turkiye serverlerini aldi oyunun. Türkiyeden oyuna girisler yasaklandi. Sadece joygame uzerinden girilebiliyordu.

Joygamede iyi bir baslangic yapmasina ragmen tabii rica etsek oyunun icine etti, oyun 2012 de cikmasi gerekirken 2 sene sonra cikti. Guzelim oyunu degerlendiremedi. Ve herkesin emegi bosa gitti. Oyuna hic para yatirmamistim.

Ama zamanim gitti diye uzuluyorum su oyun icin. Bundan tek bir ders cikardim. O da boyle online oyunlara gereginden fazla baglanmamak gerektigini. Suan tek oynadigim online olarak o da az da olsa (bkz: world of tanks) onda boyle şeylerin yasanacagini dusunmuyorum. Cunku Cok buyuk paralar donuyor bu oyundan.

Battle of immortals: