bugün

akp hükümetinin suçunu örtbas etmeye çalışan medyanın halidir.

(bkz: akp nin ihmali yüzünden ölen insanlar)
kendi ülkesinin vatandaşları öldürülmüş bir medyayı tarafsız olmamakla suçlayan malozları görmemize vesile olmuş olaydır.

Ya ne yapacaklardı israil haklı mı diyeceklerdi, uluslararası sularda saldırıya uğramış bir yardım gemisi haberinde.

(bkz: genc siyonistler rahatsiz)
yardım malzemesi taşıyan sivillerle dolu gemilerin israil askerleri tarafından uluslararası sularda saldırıya uğraması ile alakası olabilir mi diye merak ettiğim durum.

yok lan, ne alakası olucak! akepe ile basın şeytmiştir de ondandır kesin!
basın dediğimiz olgunun insani duyarlılık taşıması gerekir. bu duyarlılık da bazen yardım gemisine saldıran bir ülkeyi kötülemektir. tarafsızlık olamaz böyle bir durumda. siz şimdi koca koca adamların çocukları bombalattırdığı bir olayda da" aa hemen kızmayın durun bi tarafsız düşünelim " mi diyeceksiniz? Bu mudur objektiflik?
olması gerekendir. tarafsız medya diye diye saçmalayan insanların uzaklaşması gerekmektedir. bir ülkenin içinde, o ülke için çalışan bir medya her ne olursa olsun o ülkeyi savunmalıdır. hangi ülke bunun karşıtı bir olguyu göstermiştir?, "bizim ülkemizden" bu istenmektedir?
(bkz: vicdan sahiplerinin israil i eleştirmesi)
içimizdeki irlandalıları görmemizi sağlayan durumdur zira bir devlet kalkıyor uluslar arası sularda haksız ve sebepsiz yere bir gemiyi basıp insanları öldürüyor birileride hala israili savunmamızı bekliyor.
ee iktidra aşırı israil düşmanı olduğu refah partisi döneminden bilinen bir zümreyi getirirsen. basını bu zümrelerin eline satarsan veya peşkeş çekersen olacağı udur. bugün terörlemüdele birimlerinin tüm taşları bu islamcılar tarafından suçu ne olduğu bilinmeden hapiste çünkü nasıl olsa pkk erdoğanın oğlunu öldürmüyor senin benim oğlumu öldürüyor. önce israil kahrolsun o yolda yeterki bikaç insan feda ederiz ama israilide köşe sıkıştırırz diye düşünen halkını kelle gibi gören bir iktidara sahip olma durumumuzun sonucudur.