bugün

inançları doğrultusunda klılık kıyafet bürünmüş.. ama asla kendine at gözlüğü almamış ve beynin çürümeye bırakmamış insandır.
imam hatiplim adli suan hangi grubun soyledigini hatilayamadigim ama isteyenlerin youtubedan bulabilecegi parcanin klibinde cokca gormustuk bu arkadaslardan.
takım elbiseli rocker kadar gereksiz bir tamlamadır. zira müziğin giyim kuşamı bağlayan bir tarafı yoktur. kaldı ki inançları da bağlamaz. ha olayın özü şu olabilir. abidik kubidik sataşmalarla birilerini tahrik etmektir amaç denir, maskeler indirilir. yoksa rock müziği kendi evcilik oyununuzda oluşturduğunuz kamusal alanlardan biri haline getirmenin bi manası yoktur. *
rock dinlemeyi seven sıradan bir müziksever. insanların giyim tercihleri ile dinledikleri müziğin illa ki alakalı olması gerekmez ki.rock müzik evrenseldir.
baş örtüsüyle headbang yaptığı an görülesi kızdır. (bkz: kabuklu rocker)
(bkz: ya rocker)oha lan...
stagedive yaptırılası hatundur. sadist olduğumu dusunmeyin ama atlayış anında çevik bir hareketle turbanı kafadan çıkarıp paraşut olarak kullanacağından bi sakınca gormuyorum ben.*
Başörtüsünün engel oluşturması sebebiyle rahatlıkla kafa sallayamayacak olan kız tipidir.
tecrübeyle sabitlenmiş insan evladı.

cd sattığım dönemlerde bir akşam türbanlı bir kız gelip benden in flames'ın tüm albümlerinin bulunduğu bir cd almıştı.

(bkz: korsana evet)
rocker : rock müzik dinleyen ve bu müzikten zevk alan herkes.*
başörtüsü : müslüman her kadının kur'an-ı kerim'de açıklandığı gibi kapanmasına yardım eden kumaş,bez, örtü*.

rocker tanımında da gördüğümüz gibi 'rocker' ların başörtüsü kullanmaması gerekir' gibisinden bir ibare yoktur.
bahsi geçen şahıs istediği gibi giyinip rock dinleyebilir.

+şş nuray, tanga giy kız. bak çok güzel zevk alıyosun rock müzikten..
-hmm... ya yok denedim ben, sütyensiz dinleyince daha bi güzel oluyor. yine de sağol.
(bkz: yok böyle bir sey)
(bkz: örtülü ödenek)
piercinglisi de vardır bunların.
tasavvuf rock dinleyen insandır.
cok pis kafa salar.
efendim böylesi doğrudüzgün headband yapamaz. o yüzden doğrudüzgün rocker olamaz. ama pogoda yeteneklidir belki.*