bugün

galatasarayın ortasahası oluşturan,koşmaktan başka birşey yapmayan oyuncular.Ayhan aldığı topu defansa verir ordan oyun kurulur.Barış pres yapar top kapar,kaptığı topları Mustafaya verir Mustafa Ayhan'a verir Ayhan'da defansa döner.Sonuç olarak yaptıkları eylem bana göre nötr dür.Ama en yakın zamanda düzeltileceğini düşünüyorum.
galatasarayın müthiş orta saha futbolcularıdır.

Rıdvan dilmen'e göre bu futbolcular " bi iniesta değil , bi xavi değil , bi alex değil. " dediği futbolculardır.
mücadele gücü yüksek yaratıcılığın yerlerde süründüğü orta saha üçlüsü.
fenerbahçe taraftarı olarak, Allah galatasaray taraftarına sabır versin dediğim üçlü. tabii sabri' yi de unutmamak gerekir. fenerbahçe' den de selçuk, özer ve semih ile tamamlayabiliriz.
bu üçlüden ikisi sahadaysa o maç izlenmemelidir.
(bkz: mahsun kırmızıgül izzet yıldızhan alişan)
6.şubat.2011 galatasaray-eskişehirspor maçı'nda ilk 60 dakika üçündende faydalanamadığımız şaka gibi futbolcular. daha sonra oyuna mustafa sarp girdi. böylece galatasaray'ın 3-0 üstünlüğü ile devam eden maç bir anda 3-2'ye geldi. ortasaha gözle görülür bir şekilde çöktü resmen.

iddia ediyorum şu saniye itibariyle galatasaray bu üç futbolcuyu kadro dışı bırakırsa şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olur. hemde bu puan farkına rağmen.
anneleri, sülaleri hakkında pek bi methiyeler düzülen üçlü.
takımdan gönderildikleri takdirde taraftarlar tarafından bomba transfer olarak nitelendirilebilecek üçlü. manevi destekçileri hakan balta ve aydındır bana göre.
hep düşünüyorum bu üçlü yerine a2 den adam koysa yemin ederim %1 bile olsa daha çok iş yapar.
şöyle bir tezim var; bu üçlüden biri sahadaysa maç izlenebilir(biraz sinirlenirsin), bu üçlüden ikisi sahadaysa maç izlenmemelidir(tahamül edemezsin), bunların üçü de sahadaysa o maç kesin izlenmelidir(çok ama çok eğlenirsin)
kısaca bam
http://i1012.hizliresim.com/2010/12/5/6356.png
tanım 1: orta sahada hücum organizasyonu yapamayan üçlü.
tanım 2: orta sahada savunma organizasyonu yapamayan üçlü.
tanım 3: orta sahada bir boka yaramayan üçlü.
Üçünü toplasan, bir adam etmediği gerçek
Çok istikrarlı futbolcu triosu. Oyuna girdikleri dakikaların önemi yok, adamlar her türlü yapacakları yapıyorlar.
(bkz: ücün biri)
(bkz: yenilmez armada)
iniesta xavi busquets diyerek başlayan dünyanın en iyi ortasaha 3lüleri sıralamasının en sonunda yer alan üçlü.
üçlü'nün bir tanesi gitmesi ile büyüleri dağılacaktır. * *
galatasarayın kazmaları not:galatasaraylım.
3'lü kombinasyondur.
(bkz: 3 al 1 öde)
sabri ve servet le kasap kadro olur.
kısaltması bam olan üçlüdür. üçlüden barış'ın takımdan ayrılması sonucu artık onlar bir am'dır.

artık am'ımız var.
xavi ,iniesta ve mascherano üçlüsüyle top diye oynarlar.evet kabul ediyorum çok yalancıyım.