bugün

Şu sıralar Adını Feriha Koydum adlı dizide Levent karakterini canlandıran şahıs . Karizmatik adamdır kendileri .
Aynadaki Adam - Kaan Candemir
Vazgeç Gönlüm - Mert
Leylan - Yaman
Bütün Çocuklarım - Aybars
Adını Feriha Koydumdada - Levent
karakterini canlandırmaktadır .
kendisi hakkında (yalan yok ekşi sözlükten baktım da yazıyorum) gamze özçelik olayında gökhan demirkol'la beraber görüntüleri çeken kişi olduğu iddia ediliyor.aynı zamanda hido'nun reklamında oynamış.ben sana iktisatçı ol dedim falan diyen adammış.eski resimleri arasında şimdi çok fark var.ama genç kızlardan anladığım kadarıyla adam yeniden doğdu.iyi bir oyuncuya benziyor.iddia edildiği gibi tecavüzde işi yoksa yolu açık olsun.
aslen malatyalı olup, 1978 doğumlu, herkes gibi benimde çok beğendiğim yakışıklı bir oyuncu.
seni seviyorum adamım adlı yerli sinema filminde boy göstermiş yeteneği çok geç anlaşılmış 1978 malatya doğumlu karizmatik aktör.
türkiye standartlarına göre fazla karizmatik adamdır.
bu akşam dada dandinista da hal ve hareketleriyle kendine hayran bırakmıştır.
Karizmatik adamdır.
Dusundurdugu ilk sey "Bu kadar yakışıklı olmak yasaklanmali".
30 yaş üstü kadınlara çekici gelen oyuncu. Ya da bana öyle bilmiyorum artık. Bi yerlerde olsa da izlesek, ergen beybi feyslerden gına geldi zira.
Bu başlığa son entryi yine ben yazmışım hayret.
Onun ben gamzesini yerim.
bulut aras'ın reenkarne olmuş halidir. oyunculuğu çok iyidir ve karizmatiktir.
Hem sempatik, hem yakışıklı, hem karizmatik, hem çok tatliş bir oyuncu.. oyunculuğu kadar sunuculuğuda başarılı.. keşke kim beş yüz bin ister adlı yarışmayı sunsa.. böylelikle murat yıldırım adlı soğuk nevane tipsizinden kurtulmuş olurduk.
Maşallah kimmiş bu çıtır.