bugün

güçlülere karşı her zaman güçsüzleri destekleyen kişilerdir .
makbuldür .
barcelona yavşaklığından utanan üstün topluluktur.
arsenala para koymuş delikanlıdır.
puyol rövanşa yetişemez pike'de sarı gördü barça'nın rövanşta işi zor. bu durumda sevinebiliriz.
arsenallidir.
güçlü güçsüz önemli değil, millet olarak daima başarılının yanındayız,80 dakika boyunca barçaya metiyeler düz maçtan sonra ''ben arsenalliyim oğlum'' de. sorun bizim yapımızda .
(bkz: hohoho)

var mı lan öyle 21. yy'da kırallık?
iddaada parasını arsenale yatıran insan topluluğudur.
arsenal'i seviyordur desem elimde kalacak, zira bu insanların toplamı ingiltere'ye takımını desteklemeye giden barcelona taraftarını geçmez. gel gör ki sevinen insan sayısı bunun yaklaşık bi nou camp seyirci kapasitesi kadar falan fazlası. o da henüz gözlemleyebildiğim kadarıyla. bak ben sana diyeyim bunların hepsi real madrid sever. şaşırdın değil mi? evet.
gıcıklık olsun diye hocam yazılıyı klasik yapın diyen tiptir!
(bkz: hatasız kul olmaz)
televizyonu barcelona için açan, messi xavi iniesta gibi yetenekleri izleyip keyiflenme amacında olan ben archavin'in golünde havaya uçmuşumdur.

(bkz: ezilmiş halk)

(bkz: tekel direnişi)
dahili olduğum insan topluluğudur.

diyeceksin ki neden? arkadaş bu barcelona hücum oynayınca barcelona oluyor. zaten kalesi boş, defansı gereksiz. hücumcu orta sahası ve forvetleri için izliyoruz barca'yı. herifler gitti 1-0'da öne geçti sonra skora yattı. villa'yı filan oyundan çıkardılar. eee böyle yapınca yenildiği için elbette sevinirim beter olsunlar.
pes 2011 de değişmez takımım arsenalin dün barçayı yenmesini galatasarayın feneri yenmesi kadar çok sevindim.