bugün

"ama bizim uefa kupamız var"
barcelona lı taraftarlar
''finalde el clasico izlicez''

sabri sarıoğlu
barcelonanın sahasında gol iptal ettim.

(bkz: cüneyt çakır)
valla abi çok iyi oynadık ...gördünüz 90 dakika da topa 2 kere dokundum. bi ara 6. hakemle tavla oynadık can sıkıntısından..ama olmayınca olmuyor.önümüzde ki maçlara bakıcaz

---victor valde---
0-0-0 11 kaleci; ya işte global futbol anlayışı.
(bkz: 10 maçta 107 gol yiyen takımın teknik direktörü).
allah tan başka bir şey istesem olacakmış. gitti escalade.
Fenerle Chelsea yi oynatmak lazım kim daha şanslı o zaman ortaya çıkacak. Abr. ALBAYRAK
roberto Di matteo fernando torres e ithafen : tutmayın küçük enişteyi.*
kaptan: offf napıcaz be messi anamız sikildi
messi: maçı tekrar oynattıralım kaptan, bu iş başka türlü kapanmaz.
kaptan: çocuk olma, artık turu kaybettik.
messi: kazaydı anlatırız, hem takımın durumu kötüymüş kimse siklemez.
kaptan: sen öyle san, kırmızıyı verdirt 1 hakemi aldatma, golü at öne geç 2 artistlik, istatistiğin *mına koy 3 futbol kurallarına tecavüz, her gece doksana takıl 4 çakıcılık, heriflere turu hediye et 5 bonkörlük. tüm bu bokları yedikten sonra taraftarın suratına bakıp "kusura bakmayın abi kaza oldu" diyemezsin adamın götünden kan alırlar messi kan. hadi chelsea on kişi kaldı ki bu ibneler öyle diyorlar, on kişi kalan takım nasıl iki gol atar annamadım gitti. offf herşey karışık. neyse herifler on kişi s*k*ldik, hakem bizden kırmızı kartı yedirtdik, demezlermi "ulan siz misiniz dünya futbolunun zaptiyesi?". sikerler olm hepimizi sikerler. *mına koduğumun torres'i neler açtı başımıza.
"abin jo oğlm ^^"

-ramires
chelseakiyle gerdeğe girilmez.

anonim
madrid ten bağlanıyorum, barcelona nın elendiğini öğrenen real madrid ekibinin verdiği cevap pek manidar azizim.

görsel
fernando torres'de benim bebeğim.
(bkz: orçun)
ffffffuuuuuuuu -rage guy
rus mafyasının barça'lı futbolcuları tehdit ettiği yönündeki söylentiler tamamen spekülasyon.

---roman abramoviç---
altı pas dışından gol atmasını bilmeyen barça.

--uludağ sözlük yazarı--

NoT: maçtan bir kaç gün önce bu yorumu burada bir yerlerde okumuştum.

iniesta dışında ceza sahası dışından şut çekmeye çalışan yoktu o da çekemedi. bir de mascheranonun bir şutu var. kalan herkes messi bir şeyler yapsın diye bekliyor.
- a..na goduk matteo başgaaann!

Kafası güzel bir chelsea taraftarı.
'futbolun adaleti yok yhaaaa'
bir ga'saray taraftarı
ulan biz forveti bırakıyoruz defansa geliyoruz, bu amk torres ileride bekleyip gol atıyor! hayat buysa üstü kalsın.
didier drogba
who's the loser now?
fernando torres
ne derler bilmiyorum da galatasaray taraftarının beterin beteri varmış demeyeceğini biliyorum. barcelona bizim bulduğumuz pozisyonların yarısını belki bulmuştur. o yüzden barcelona taraftarı bizim maçın özetini izlerse ''yok lan chelsea yine hak etmiş bizden de şansızları varmış'' diyebilir.
''Milyar euroluk takım uzaktan şu çekip gol atamadı. Bir realmadrid değiller tabiki.''
Jon Snow
-sen fikilmenin resmini yapabilir misin puyol? (bir barcelona taraftarı)
http://galeri.uludagsozluk.com/r/254577/+

lan ne piç adamlarsınız arkadaş.*
ayrıca borat reyiz'e selamlar.
barcelona iyi sabretti.

güntekin onay * *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar